FLORBALOVÝ TURNAJ O POHÁR MĚSTA ČESKÝ KRUMLOV

Ve dnech 7.6. - 8.6.2014 se na zimním stadionu v Českém Krumlově konal florbalový turnaj pro mládež "O pohár města Český Krumlov". Oddíl 1.FBK Tábor se turnaje zúčastnil v kategorii dorostu a mladších žáků. Do bitev o pohár se pustily týmy FBC Český Krumlov, UHC Linz, FBŠ Bohemians Praha, FBC Šťíři České Budějovice, 1.FBK Tábor, FBŠ Jihlava a FBC Kaplice.
Svou letošní výbornou formu potvrdili táborští kluci, kteří skončili v republikovém finále na pátém místě. V Českém Krumlově dokázali, že patří opravdu k české špičce a přivezli do Tábora zlatý pohár. Týmu mladších žáků se podařilo získat pouze čtvrté místo poté, co v bojích o třetí místo dvakrát podlehli Jihlavě 3:4 a 2:3.
Finále turnaje dorostenců bylo ukázkou krásného florbalu. Táborští kluci se do tohoto zápasu dostali přes tým FBŠ Bohemians Praha. V utkání o první místo s Českým Krumlovem, po vyrovnaném boji, nastal zlom v oslabení táborského týmu, kdy dvěma góly ve čtyřech bylo v podstatě o vítězi rozhodnuto. O to větší byla radost ze zlata, protože v základní skupině byl FBC Český Krumlov jednoznačně první a Táboru uštědřil hrozivou porážku. Na závěr turnaje byl Ondra Řezník vyhlášen nejužitečnějším hráčem v kategorii dorostenců.
Lehké zklamání může přinést umístění mladších žáků, kteří nebyli v nejsilnější sestavě a dokonce je doplňovali i hráči elévů, avšak výkon a bojovnost, kterou mladí florbalisté předvedli, stojí za obrovskou pochvalu. Výborný výkon také předvedl Dominik Miloševič, který byl mezi mladšími žáky vyhlášen jako nejlepší brankář turnaje. Navíc mladší žáci svým fanděním udělali dorostencům nádhernou kulisu v jejich cestě za zlatem.obr1
Pořadí turnaje:
Dorostenci
1. 1.FBK Tábor
2. FBC Český Krumlov
3. FBŠ Bohemians Praha
4. FBC Šťíři České Budějovice
5. UHC Linz

Mladší žáci
1. FBC Kaplice
2. FBC Český Krumlov
3. FBŠ Jihlava
4. 1.FBK Tábor

2 komentáře

 • Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at 1fbktabor.cz promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

 • 锘?
  vmate surely an application that allows you to now download <a href=http://www.vmate.com/>vmate</a> clips and then songs within Youtube, Metacafe, Vimeo, Soundcloud and faraway from many well-liked multi media internet resources. this important application enables saving numerous instructional videos on the other hand songs of numerous personality. without, you're able to find any type of great quality along with video tutorials also melody that you want to. you'll be able best free download full higher (high definition) instructional videos right in addition. All conventional and dealing receive urls are offered over here you now don鈥檛 need to panic about that in the. It enables stream the classes or it may be songs right without need of them to be <a href=http://www.vmate.com/>vmate</a> downloaded. pick up - vmate app.

Přidat komentář