Dorostenky tentokráte bez bodu

Druhý turnaj dorostenek hraný v Písku se nám nevydařil. Soupeřem nám byla družstva z Jihlavy a to velký favorit FBŠ a SK. První zápas s FBŠ byl jednostranou záležitostí hostů a nebýt výborného výkonu naší brankářky Terezy Loudínové byla by naše prohra 0:6 ještě větší. Nedařila se nám souhra, přihrávky nenacházely svého adresáta a zakončení bylo žalostné. Po krátké dvacetiminutové přestávce jsme nastupovali k dalšímu utkání s Sk. V polovině druhé třetiny jsme prohrávali 3:0 a opět to vypadalo na debakl. Zlepšenou hrou a dobrou koncovkou jsme na začátku třetí třetiny vyrovnali na 3:3 a jenom neproměnění dalších šancí nás připravilo o další body do tabulky. V závěru zápasu naopak soupeř vstřelil dvě branky a my tak prohráli 3:5. Náš mladý tým má co zlepšovat a snad se na dalším turnaji sejdeme v plném počtu.

Branky: Danková 3 (Dvořáková Adéla, Bárová)

Sestava: Loudínová - Dvořáková Adéla, Pochylá, Danková, Filipová, Kolínová, Kopecká, Bárová, Brychtová