Dorostenky vítězně

Do Jihlavy odjížděly dorostenky v oslabené sestavě, chyběla Nella Stašková pro zranění a Ratajová se Švecovou pro nemoc. Čekaly nás dva zápasy s tými ze spodní části tabulky a to SK Jihlava a Štírky z Budějovic. K zápasům jsme přistoupili zodpovědně, dobré výkony podaly nové hráčky Adéla Dvořáková, Tereza Pochylá i Veronika Mazancová.

V prvém zápase s Jihlavou jsme brzy vedli a vyhráli první třetinu 2:0, pak soupeř zpřesnil hru, podařilo se mu ve třetí třetině vyrovnat na 4:4, my v zápětí šli opět do vedení pěkným gólem Kristýny Tkadlecové a vítězství jsme si již taktickou hrou nenechali vzít a vyhráli 5:4.

Branky: Tkadlecová 2, Kolínová 2, Dvořáková Adéla

V druhém utkání se Štírkama pokud nám stačili síly jsme byli jasně lepší, dařila se kombinace i střelba, po dvou třetinách jsme vedli 4:2. Hned začátkem třetí třetiny snížil soupeř na rozdíl jedné branky a drama bylo na světě. Naším bojovným výkonem podpořeným dobrými zákroky brankářky Podlahové jsme vítězství 4:3 ubránili.

Branky: Kolínová 3, Trsková

Sestava: Podlahová - Dvořáková Adéla, Kolínová, Benešová, Pochylá, Tkadlecová, Trsková, Mazancová