Druhý turnaj dorostenek - šest bodů

Na svém druhém turnaji hraném na menším hřišti v Jindřichově Hradci získaly dorostenky šest bodů za dvě vítězství a to proti FBC Štíři české Budějovice a Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

Proti Štírkám jsme celý zápas hráli kolektivně s častou střelbou a dobrým bráněním. Výhra 8:1 jenom potvrdila naší převahu a dobrou mušku.

Branky: Stašková 5, Trsková, Danková, Tkadlecová

Se silným soupeřem ze Světlé nad Sázavou jsme hráli vyrovnanou partii, soupeř vedl do poloviny druhé třetiny o branku 3:2, bojovností a s trochou štěstí jsme do konce třetiny výsledek obrátili a vedli 5:3. Ve třetí třetině soupeř stačil dát jen jednu branku a tak konečný výsledek 5:4 je velmi dobrý. Chtěl bych pochválit bojovný výkon celého družstva a bezchybné splnění taktických pokynů trenéra.

Branky: Stašková 3, Trsková, Kolínová

Sestava pro oba zápasy: Podlahová - Danková, Kolínová, Švecová, Benešová, Stašková, Tkadlecová, Trsková, Ratajová