První turnaj dorostenek - šest bodů

Nově budované družstvo dorostenek se zúčastnilo svého prvního turnaje, který se hrál v Českých Budějovicích. Rozlosování nám určilo jako soupeřky družstva dorostenek z Písku a domácího Meťák České Budějovice. V prvním utkání se Sokolem Písek se na začátku projevila naše nesehranost a nervozita ale i tak jsme šli v průběhu první třetiny do vedení, kdy svůj první gól za dorostenky dala Nikola Filipová a další přidala Adéla Dvořáková. Soupeř sice snížil na 2:1, druhou a třetí třetinu jsme ovládli ale my a zaslouženě si připsali naše první body za vítězství 4:1.

Branky: Filipová 2 (Pochylá), Dvořáková (Pochylá), Danková (Kopecká)

V druhém zápase s domácím Meťákem se hrál florbal nahoru-dolů, dobrým výkonem jsme v první třetině udrželi čisté konto, druhá třetina již byla na branky lepší a my šli do vedení 2:1, ve třetí třetině jsme přidali další branku a soupeř stačil pouze snížit minutu před koncem na konečných 3:2.

Branky: Danková 2 (Brychtová 2), Dvořáková (Kopecká)

Dorostenky bodaly v obou zápasech bojovný výkon podpořený výbornými zásahy brankářky Loudínové a za oba zápasy si zasloží pochvalu.

Sestava: Loudínová - Dvořáková Adéla, Pochylá, Danková, Filipová, Kopecká, Bárová, Brychtová, Ratajová