Dorostenky - sedm statečných

Na svůj první mistrovský turnaj odcestovaly v neděli 20. září dorostenky do Ledče nad Sázavou.

V prvém utkání proti FK Slovan Jindřichův Hradecbylo znát, že se jedná o první zápas sezóny. Až ve třetí třetině jsme se výrazněji prosadili a zvítězili 7:3 (2:1, 1:1, 4:1).Branky: Stašková 2, Tkadlecová 2, Trsková, Ratajová, Kolínová.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti favoritu celé soutěže FBŠ Jihlava. V první třetině jsme drželi krok s favoritem a prohráli jsme ji pouze 1:2. Ve druhé třetině se již projevila velká únava a na dobře rozjeté soupeřky jsme vůbec nestačili a obdrželi šest branek. Třetí třetina se jen "dohrávala" a my odešli s porážkou 2:10.

Branky: Kolínová, Tkadlecová

V nadpisu je sedm statečných - pro nemoc a nedostatek hráček jsme nastoupili k oběma zápasům pouze v šesti do pole a to bylo žalostně málo!!!

Sestava: Podlahová - Kolínová, Benešová, Stašková, Tkadlecová, Trsková, Ratajová