V osmi šest bodů

Na další turnaj dorostenek jsme odjeli s osmi hráčkami (ostatní na horách, oslavy narozenin atd.) do Jindřichova Hradce. V utkání s posledním týmem tabulky Štírkami z Č. Budějovic odehráli jí za nerozhodného stavu 0:0 jsme opět neproměnili v prvé třetině spoustu vyložených šancí. V dalších dvou třetinách se již projevila naše převaha a prosadili jsme se i střelecky a zvítězili 6:1.

Branky: Stašková 4, Danková, Tkadlecová

V následujícím zápase s druhým celkem Světlá nad Sázavou jsme od začátku předváděli zodpovědný výkon, prosazovali jsme se i střelecky ale i soupeřbyl kvalitní a tak po dvou třetinách jsme vedli 3:2. Ve třetí třetině to bylo jak na houpačce, soupeř vyrovnal, my šli do vedení, čtyři minuty před koncem zápasu byl stav opět nerozhodný, po krásné kombinaci Stašková-Tkadlecová jsme strhli vedení na svou stranu a v dramatickém závěru již vítězství 5:4 ubránili.

Branky:Tkadlecová 4, Kolínová

Sestava: Podlahová - Dvořáková Adéla, Danková, Kolínová, Stašková, Tkadlecová, Trsková, Ratajová