Z posledního turnaje zisk jednoho bodu

Ńa posledním turnaji dorostenek jsme získali pouze jeden bod, což upevnilo naše celkové třetí místo v tabulce a zisk poháru za toto místo.

Jediný bod jsme získali v duelu s SK Jihlava a to po remíze 4:4. Hra byla neurovnaná s množstvím osobních neflorbalových soubojů, po dvou třetinách jsme prohrávali 4:2 a poze zlepšenou hrou ve třetí třetině jsme dotáhli na konečných 4:4.

Branky: Stašková 4 (Tkadlecová 2, Benešová)

V druhém utkání jsme hráli dvě třetiny vyrovnaně, prohrávali jsme pouze o jednu branku a vyrovnání viselo na vlásku. Tragická třetí třetina nám vzala všechny naděje na dobrý výsledek a konečná prohra 7:2 je dost krutá. Nesplnili jsme důležité pokyny ze strany trenéra a tak jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek.

Branky: Trsková (Stašková), Danková (Dvořáková Adéla)

Sestava: Podlahová - Dvořáková Adéla, Danková, Kubecová, Benešová, Stašková, Tkadlecová, Trsková, Mazancová, Ratajová