Z turnaje poloviční bodový zisk

V neděli 8.11. odjelo družstvo dorostenek na další turnaj a to do Hrdějovic, kde nás čekal favorit soutěže FBŠ Jihlava a družstvo z Jindřichova Hradce.

Jelikož jsme odjeli v oslabené sestavě bez tří hráček základní sestavy (ruka v sádře, operace kolena, cestování) doplněné o dvě hráčky, které nastoupily ke svému prvnímu turnaji za dorostenky, nečekal se žádný zázrak.

V prvém utkání s FBŠ Jihlava nás soupeř převyšoval ve všech směrech jak herně tak i střelecky a pouze naše ojedinělé akce se mohly se soupeřem srovnávat.Celý zápas jsme tahali za kratší konec a celková prohra 12:4 je pro nás ještě milosrdná neboť jsme dohrávali třetí třetinu pouze v pěti pro zranění dvou hráček.

Branky: Danková 3, Stašková

Druhý zápas s Jindřichovým Hradcem byl již o mnoho lepší, brzy jsme vedli 2:0, ve druhé třetině jsme přidali další dvě branky a pouze vyrovnaná třetí třetina (asi ztráta koncentrace) nás připravila o lepší scóre ale i tak vítězství 6:2 je dobré.

Branky: Stašková 3, Kolínová 2, Danková

Pochválil bych celé družstvo za bojovnost a také Terezu Pochylou a Verču Mazancovou, které byly na svém prvním turnaji.

Sestava: Podlahová - Danková, Kolínová, Stašková, Pochylá, Trsková, Mazancová, Ratajová