Na domácím turnaji elévů Mamby první, Medvědi třetí

V neděli 10.4.2016 se uskutečnil poslední turnaj Jihočeské ligy elévů na domácím hřišti v Táboře.

Hned první zápas zahájily domácí Mamby a Medvědi. Po téměř vyrovnaném souboji skončil zápas remízou 1:1.

ZELENÉ MAMBY

Druhý zápas nastoupily proti Mambám FBC Strakonice, zápas dopadl dobře pro domácí, kteří vyhráli 4:2. Třetí zápas se stal velmi napínavým až do konce. Mamby hrály proti Dačicím, kdy v prvních minutách padl gól jak od Dačic tak od Táborských. Mamby se však nevzdávaly a bojovaly až do konce, kdy v posledních minutách zápasu vstřelily gól a připsaly si 3 vítězné body. Mamby x Dačice - 2:1. Poslední zápas byl také velmi napínavým a pro Mamby znamenal mnoho, jelikož bojovaly o 1. místo se Štíry z Českých Budějovic, které nakonec porazily 5:4.

BÍLÍ MEDVĚDI

Bílí Medvědi si zahráli svůj druhý zápas téměř silnému soupeři TJ Centropen Dačice, který prohrály 2:4. Ve třetím zápase nastoupili proti FBC Strakonice nad kterými se jim podařilo vyhrát až 6:1. V posledním zápase se postavili Štírům z Českých Budějovic a snažily se bojovat o 3. místo, což se jim povedlo a vyhráli nad Štíry 6:3.

Oba dva domácí týmy předvedly ve všech zápasech nádherné výkony a krásnou hru.