PRVNÍ FLORBALOVÝ TÁBOR

V týdnu od 18. 7. do 22. 7. 2016 proběhl první příměstský florbalový tábor. Po dobu tábora jsme měli zázemí na hale v Sezimově Ústí II.

PONDĚLÍ

Po příchodu všech dětí proběhl na hale první florbalový trénink. Během dopoledne jsme se pak vydali prozkoumat Sezimovo Ústí. Odpoledne bylo plné her na hřišti a na venkovní posilovně. Například jsme vyzkoušeli disgolfové hřiště – házení frisbee na koše.

 

ÚTERÝ

Hned ráno jsme se vydali na výlet na Kozí hrádek. Po cestě jsme si zahráli různé hry. V cíli nás čekala prohlídka zříceniny a hry na hřišti. Odpoledne bylo plné míčových her.

STŘEDA

Na středeční dopoledne bylo připraveno pro děti překvapení – návštěva POLICIE ČR na sídlišti nad Lužnicí, kde nám policisté ukázali auta, motorku a výcvik se psem. Krásnou procházkou jsme se vydali zpět na halu a po cestě se zastavili na dětském hřišti. Odpoledne probíhaly florbalové a jiné míčové hry.

ČTVRTEK

Ve čtvrtek po krátkém tréninku na hale jsme chtěli využít hezkého počasí. Čekala nás tak cesta na místní koupaliště POHODA kde jsme strávili jak dopoledne, tak i odpoledne. Využili jsme jak bazénu, tak i fotbalového a volejbalového hřiště.

PÁTEK

V pátek ráno jsme zahájili florbalový turnaj. Děti se rozdělily na 4 týmy a hrálo se formou každý s každým. Po turnaji čekala děti menší odměna. Celé dopoledne se pak neslo v duchu soutěží. Odpoledne bylo už odpočinkové a na děti čekalo překvapení – medaile, diplom a sladkost.

Toto bylo pouhé shrnutí celého florbalového tábora, zážitků a legrace jsme zažili mnohem víc. Během každého dne při scházení a odcházení dětí probíhal v hale florbalový trénink. Vždy po obědě, který byl v jídelně KOVOSVITU, probíhal krátký odpočinek, většinou při společenských hrách.

Děkujeme všem zúčastněným dětem za krásně prožitý týden – trenéři Radek, Kačka a Katka.

VŠECHNY FOTKY NAJDETE ZDE: https://www.flickr.com/photos/112813692@N02/albums

 


Partneři

    


Internetové obchody