Turnaj elévů v Písku - Mamby první, Medvědi čtvrtí

V neděli 28.2.2016 se uskutečnil turnaj Jihočeské ligy elévů v obloukové hale v Písku, kde se hrálo na dvouch hřištích, tudíž se Mamby s Medvědy nepotkaly.

ZELENÉ MAMBY

První zápas začaly Zelené Mamby proti Myšákům z Písku, které po téměř vyrovnaném zápase nakonec vyhrály 3:2. Druhý zápas byl proti týmu modrých z Jindřichova Hradce pro Mamby opět úspěšným, vyhrály 4:1. I třetí zápas dopadl pro Mamby výborně a zvítězily nad Strakonicemi 3:2. Posledním soupeřem byl Jindřichův Hradec Bílí a zápas dopadl úspešně pro Mamby 3:1. Zelené Mamby bojovaly všechny zápasy a probojovaly se na krásné první místo ve své skupině A.

BÍLÍ MEDVĚDI

Bílí Medvědi zahájily první zápas proti domácím Lišákům, který dopadl lépe pro domácí, kteří vyhrály 6:1. Druhý zápas se potkali s domácími Žraloky, kdy se nevzdávali a bojovali až do konce, jejich bojovnost se vyplatila a Medvědi vyhráli 5:4. Ve třetím zápase se Medvědi potkali s Draky z Milevska, nad kterýma vyhráli 5:2. V posledním zápase Medvědi bojovali proti Rytířům z Milevska, zápas byl pro Medvědy z počátku vítězný, kdy Medvědi vedly 3:1, Rytíři se však nevzdávali a zvítězily nad Medvědy 7:4. I Medvědi se velmi snažili a bojovali ve všech zápasech, umístili se však na 4. místě ve skupině B.

Sestava Zeléné Mamby

Dvořák A.(G), Chalupa E., Basík V., Sumerauer O., Mihal V., Jiroušek F., Jiroušková K.,

Sestava Bílí Medvědi

Klejna M. (G), Paštěka K., Vrtiška M., Chvojsík A., Landa C., Landa L., Voborský J., Heřmánek Š.,