Domácí úspěšný turnaj

V sobotu odehrála juniorka na domácím hřišti pouze jedno utkání proti prvnímu týmu tabulky Hradci Králové. Druhý zápas s Pískem se neuskutečnil, protože soupeř nepřijel.

Zápas s Hradcem začal lépe pro Tábor. Už ve 3. minutě se po asistenci Fořta prosadil Janda V. Hostům se podařilo vyrovnat na 1:1 v 7. minutě po teči na brankovišti. O minutu později se Hradec dostal do vedení 2:1. S Táborem tato branka neotřásla. V končící 9. minutě se po asistenci Kollárika trefil Křemen. Na konci první části si vzal Hradec vedení zpět a třetinu dohrál za stavu 3:2.

Ve druhé třetině hradečtí přehrávali tým Tábora, ti ale dobře bránili a z protiútoku se po asistenci Jandy V. trefil Holub a vyrovnal na 3:3. V této třetině už další gól nepadl, i když za Křepelkou nejednou zazvonila tyč.

V polovině třetí části se Hradec dostal znovu do vedení. Tábor se snažil dlouho o vyrovnání a 4. minuty před koncem se to povedlo Holubovi, kterému asistoval Dědič. Po vyrovnávací brance bylo na táborských hráčích vidět, že chtějí víc a odměna v podobě branky přišla 2. minuty před koncem, když se prosadil Janda V. po nahrávce Dědiče. Po tomto gólu neudržel hráč Hradce nervy a byl vyloučen na 2+10. Tábor se snažil držet míček, aby Hradec nemohl odvolat brankáře, ale to se nepodařilo. Hosté se při hře bez golmana dostali do dvou zajímavých střel, které skončili na tyči. Poté se po výhozu Křepelky ocitl Slavík v úniku a pojistil vítězství do prázdné branky. Na táborské straně vypukla euforie, když dokázal porazit Hradec Králové v poměru 6:4 za vynikající atmosféry.