Junioři přivezli tři body z Třebíče

V sobotu odcestovala táborská juniorka do Třebíče, kde se střetla nejprves Jaroměří a ve druhém zápase se Tábor utkal s Orlicko - Třebovskem. Do Třebíče odjelo pouze 8 hráčů + brankář Bartáček. V obraně nastoupil Odložilík, Voldřich, Jedlička a v útoku hráli Janda A., Janda V., Křemen, Dědič a Kollárik.

První zápas začala lépe Jaroměř, která dokázala vstřelit první gól. Za Tábor vstřelil branku Kollárik, ale ta nebyla uznána, protože ji rozhodčí neviděl, jelikož se míček odrazil od zadní tyčky a hned vypadl z branky. Naštěstí se Táboru podařilo srovnat v polovině první třetiny zásluhou Odložilíka, kterému asistoval Janda V. První třetina skončila za stavu 1:1. Do druhé třetiny znovu vstoupili lépe hráči Jaroměře, kteří dokázali vstřelit hned dvě branky a dostat se do vedení 3:1. Táboru se podařilo snížit na 3:2 brankou Jandy A., kterému asistoval Janda V. Vyrovnání přišlo v přesilové hře 5 na 3, když se po asistenci Jandy V. prosadil Kollárik. Tábor se poprvé v zápase dostal do vedení až ve třetí třetině, když se trefil Janda V. Toto vedení, ale Tábor neudržel. Jaroměři se necelých pět minut před koncem podařilo vyrovnat na 4:4. Naštěstí se v poslední minutě prosadil podruhé v zápase Kollárik, tentokrát po asistenci Dědiče a poslal Tábor do vedení 5:4, které vydrželo už do konce utkání.

Druhý zápas proti Orlicku - Třebovsku nezačal Tábor znovu tak, jak by si přál a ve druhé minutě poprvé v zápase kapituloval. V polovině první třetiny dokázal Tábor vyrovnat. Po asistenci Kollárika se trefil Křemen. Po vyrovnávacím gólu ale bohužel přišla chvilka nekoncentrace a Orlicko - Třebovsko dokázalo vstřelit tři branky v řadě po chybách táborských hráčů a rázem byl stav utkání 4:1. V závěru třetiny dokázal snížit Janda A. Do druhé třetiny znovu vstoupil lépe tým od Orlice, který vstřelil branku na 5:2. V polovině třetiny snížil po odrazu od zadního mantinelu Kollárik. Ve třetí třetině se Tábor snažil o vyrovnání, ale soupeř dobře blokoval střely a nenechal už Tábor snížit. Zápas skončil z pohledu Tábora 3:5.