Junioři tentokrát poloviční

Junioři se po prvních dvou výhrách v soutěži vydali ke svému dalšímu střetnutí do Náchoda, kde se utkali nejprve proti Litomyšli a ve druhém utkání proti Rtyni v Podkrkonoší.

První zápas byl velmi vyrovnaný. Jako první se podařilo v úvodu druhé části skórovat Litomyšli. Tábor však našel odpověď, když se po asistenci Kollárika trefil Křemen. Na vyrovnávací gól navázal Dědič, kterému asistoval znovu Kollárik. Následovalo několik nevyužitých šancí, přesto už to vypadalo, že se Tábor zápasem protrápí k vyhře. Půl minuty před koncem se ale Litomyšli vydařila hra bez brankáře a bylo srovnáno. Remíza by také nebyla špatná po vyrovnaném průběhu utkání, ale Tábor doplatil na nekoncentrovanost a snahu vyhrát za každou cenu a v zápětí inkasoval potřetí. Tábor 2:3 Litomyšl.

Ve druhém zápase měl Tábor mírnější převahu od úvodního hvizdu a dokázal ji zužitkovat, když se po asistenci Holuba prosadil Hála. První třetina pokračovala stejně, ale gól už do přestávky nepadl. Na začátku druhé periody Tábor inkasoval gól na 1:1. O chvíli později měla Rtyně výhodu přesilovky. V oslabení Kollárik vystihl nahrávku a předložil míček Fořtovi, který zakončil gólově. Na 3:1 zvyšoval Pazourek, který náhle přidal i gól na 4:1 a zadělal soupeři na problémy. Tábor sice soupeře ještě nechal snížit na 4:2, ale poté už znovu dominoval. Na 5:2 zvyšoval Kaun po asistenci Holuba. V poslední minutě ještě rozveselil lavičku Berka, který individuální akcí završil na konečných 6:2.

Bohužel jsme zahráli hluboko pod naše možnosti a spolu s nízkou produktivitou to znamená, že jsme si odvezli pouze tři body. Nadále však zůstáváme ve hře o očelo tabulky. Přístě nás čekají soupeři z Budějovic a Vysokého Mýta.