Nepovedený vstup do druhé půlky sezony

V neděli 3.1. vyrazila juniorka k dalšímu utkání ve velice oslabené sestavě a na hřišti to bylo znát. Jelikož měli svoje zápas i dorostenci, tak za juniory museli 4 dorostenci, kteří hrají za "B" tým (Kropík, Berka, Hála,Zajíc) a mladý brankář Bartáček. Dále odcestoval do Předměřic u Hradce Králové Slavík, Drs, Janda A., Odložilík a Kollárik.

Do prvního zápasu s Jihlavou nevstoupil Tábor vůbec špatně a do poloviny první třetiny byl lepším týmem, ale své šance nedokázal zužitkovat. Jednou už byl brankář Jihlavy překonaný, když po teči Kollárika zazvonilo břevno, ale na to se nehraje, a tak Jihlava udeřila díky důrazu na brankovišti. Za nedlouho přidala Jihlava druhou branku. Před koncem první třetiny Tábor inkasoval potřetí a po první třetině svítilo na tabuli skóre 0:3. Do druhé třetiny vstoupila lépe Jihlava a odskočila na rozdíl čtyř branek. Táboru pomohla přesilová hra, ve které se po asistenci Odložilíka prosadil Kollárik. Jihlavě se podařilo vzít si náskok čtyř gólů zpět. V posledních minutách druhé třetiny asistoval Odložilík u dalšího gólu, který vstřelil Janda. Začátek třetí periody se vydařil Táboru. Po chybě v jihlavské obraně se trefil znovu Janda a snížil na 3:5. Tábor už se ale na více nezmohl a obdržel další tři branky, které rozhodly zápas.

Ve druhém zápase se Tábor chtěl pokusit obrat Třebíč, ale ta svou hrou uspala hráče Tábora a trestala chyby. Třebíčští si nahrávali pouze v obraně a téměř nepůjčovali Táboru míček a když už se dostali do útoku, tak z toho byla branka. Po velmi špatném výkonu konečné skóre Třebíč 7:0 Tábor.

První zápas nebyl z pohledu Tábora špatný, ale chybělo i trochu štěstí, které se spíše přiklonilo na stranu Jihlavy. Zápas s Třebíčí nebyl nijak pohledný pro oka diváka a pro hráče Tábora to byl neomluvitelný výkon a nejhorší zápas sezóny. Doufejme, že si z toho vezmou hráči ponaučení a příští týden uspějí na domácí půdě v derby Pískem a s vedoucím týmem tabulky z Hradce Králové.