Premiéra ve 2. lize

Junioři si dnes odbyli premiéru ve 2. lize. V prvním zápase se Tábor utkal proti neoblíbenému soupeři - Třebíči. Do brány se postavil Křepelka. Před ním nastoupil v prvním obranném páru Voldřich a Racek a ve druhém Odložilík s Jedličkou. V první útočné řadě naskočil Janda A., Kollárik, Fořt. Ve druhém útoku Holub, Janda V., Dědič. Ve třetím útoku naskočil Lotter s Pazourkem, které vždy doplňoval jeden z hráčů jiné pětky.

Zápas nezačal pro Tábor dobře, hned v první minutě byl vyloučen Jedlička, ale Tábor své první oslabení v zápase ubránil. Třebíč hrála znovu jako v minulé sezóně účinný florbal. Svou hrou se jí povedlo táboráky ukolébat a dokázali vytěžit první branku utkání. Po první třetině svítilo na tabuli skóre 1:0. Do druhé třetiny vstoupil Tábor dobře. Na 1:1 vyrovnával krásnou individuální akcí Janda A. Obrat pro Tábor zařídil po nahrávce Lottera Pazourek. Třetí branku Tábora přidal znovu Janda A. po asistenci Fořta. Třebíči se podařilo snížit na 2:3 necelou minutu před koncem druhé části. Třetí periodu začal Tábor hrát florbal jako v první třetině a Třebíči se podařilo vyrovnat na 3:3. Bohužel Třebíč při vyloučení Kollárika otočila skóre na 4:3. Tímto výsledkem také zápas skončil.

Do druhého utkání proti Písku, který v prvním zápase zdolal Jihlavu po divoké přestřelce 7:6 nastoupila stejná sestava jako s Třebíčí. Zápas začal pro Tábor dobře. Po chybě v obraně Písku se trefil Janda A. Písku se na konci první části podařilo srovnat na 1:1. Druhou třetinu otevřel přesilovkovým gólem Kollárik po asistenci Voldřicha. Na 3:1 zvyšoval znovu v přesilové hře Fořt po asistenci Voldřicha. Čtvrtou branku Tábora přidal Janda V, který přidal následně i pátý zářez táborského celku. V této části padla ještě jedna branka. Po nahrávce Racka se prosadil Kollárik a zvýšil už na 6:1. Do třetí třetiny poslal Tábor do branky Bartáčka, který si odbyl juniorskou premiéru. V této třetině už byla na hráčích Písku vidět frustrace z výsledku. Pět minut před koncem přidal sedmou branku Tábora Janda A. Na 8:1 zvyšoval Kollárik po asistenci Jandy A. a dovršil hattrick. Tábor si v této sezóně připsal první cenný skalp v podobě výhry nad Pískem a z Týna nad Vltavou si odváží tři body.