Čtyři body z Prahy

Juniorkám začala druhá část soutěže. Soupeřem na sobotním turnaji v Praze nám bylo družstvo z Benešova a druhý tým z druhé skupiny Hradec Králové. V prvním utkání s Benešovem se hrála vyrovnaná první třetina, ve druhé jsme si vytvořili tlak na soupeřky a proměněním šancí jsme si získali rozhodující náskok a utkání dovedli do vítězného konce. Vítězstvím 9:3 (2:2, 5:1, 2:0) jsme si zvedli sebevědomí a mohli jsme se připravit na druhý zápas s Hradcem Králové.

Branky: Stašková 4, Pavlíková 3, Danková, Kolínová

V druhém zápase ná vyšel úvod, po první třetině jsme vedli 2:0 a zdálo se, že kráčíme ke druhému vítězství. Projevila se ale naše stará bolest a to nepřesná rozehrávka a tou jsme dovolili soupeřkám se vrátit do zápasu, který byl jak na houpačce. Vedli jsme 3:1, soupeř srovnal a šel do vedení, my vyrovnali na 4:4, soupeř vedl 5:4 a my stačili pouze vyrovnat na konečných 5:5. Nebýt zbytečných chyb mohli jsme si z turnaje odvést plný počet bodů ale i tak to byl výborný začátek finálové skupiny. Škoda jen, že do druhého zápasu nemohla nastoupit zraněná Dominika Váchová, která si pochroumala koleno v zápase prvním.

Branky: Stašková 2, Dvořáková Martina, Trsková, Pavlíková

Sestava: Soldátová - Vrtišková, Smetanová, Danková, Dvořáková Martina, Kolínová, Pavlíková, Stašková, Váchová, Benešová, Trsková