Další tři body do tabulky

V sobotu 13.2. jsme jeli s juniorkami na další turnaj do Ledče nad Sázavou. Jelikož je čas jarních prázdnin, odehráli jsme turnaj pouze s devíti hráči a to jenom díky tomu, že se nám již uzdravily Hana Smržová s Petrou Čechtickou. Ostatní hráčky základní sestavy (čtyři) jsou na horách nebo nemocné.

I přes toto oslabení jsme přivezli tři body díky vítězství nad posledním Benešovem v poměru 5:1 i když hra byla velmi rozháraná, meli jsme spoustu nepřesných přihrávek a i zakončení nebylo nic moc.

Branky: Stašková 4, Kolínová

Do druhého zápasu proti suveréní FBŠ Jihlava (dosud neporažená) jsme nastoupili velmi špatně, nemohli jsme se vypořádat s velmi tvrdou hrou soupeřek a po první třetině prohrávali 4:0. Ve druhé třetině soupeř ještě přitvrdil, jejich zákroky hraničily s brutalitou a rozhodčí je také po zásluze vylučovali. Ze třech našich přesilovek jsme ale využili pouze jednu a snížili na 4:1. Třetí třetinu jsme dohrávali pouze v sedmi (zraněná Váchová, Čechtická) ale i tak jsme si vypracovali dostatek šancí na skorování ale chyběl nám klid a i štěstí v zakončení, ke konci třetiny přidal soupeř ještě jednu branku a uzavřel skore na konečných 5:1 pro Jihlavu.

Branka: Čechtická

Sestava: Soldátová - Vrtišková, Smetanová, Kolínová, Pavlíková, Stašková, Váchová, Smržová, Benešová, Čechtická