Důležité čtyří body

Na svém dalším turnaji juniorek hraném v Benešově jsme hráli se čtvrtým týmem a zároveň domácím Benešovem a stále se lepšícím družstvem Štírek. Pro dobré postavení v tabulce jsme potřebovali bodovat alespoň v jednom utkání což se nám docela dobře podařilo.

Ve velmi pohledném prvním utkání s Benešovem jsme se dostali do vedení zásluhou Terky Pavlíků, domácí ale otočili ještě v první třetině skóre a vedli 2:1. Opět nás trápila koncovka kdy jsme nedali šest vyložených šancí a tak vývoj utkání byl stále vyrovnaný. Srovnat výsledek se nám podařilo až v polovině třetí třetiny na 2:2 ale soupeř kontroval hned za minutu a šel opět do vedení. Nám se podařilo srovnat minutu a půl před koncem na konečných 3:3. V závěru nás výrazně podržela brankářka Jana Soldátová.

Branky: Pavlíková, Kolínová, Dvořáková

Se Štírkami v druhém zápase byl vývoj utkání jednoznačný, po dvou třetinách jsme vedli 3:0. Ve třetí třetině jsme hodně polevili, soupeř snížil na 3:1 a najednou jsme se začali bát o výsledek. Za stavu 4:2 soupeř odvolal brankářku a trefou do prázdné branky jsme upravili na konečných 5:2

Branky: Pavlíková 4, Dvořáková

Sestava: Soldátová - Vrtišková, Smetanová, Danková, Dvoráková, Kolínová, Pavlíková, Stašková, Váchová, Smržová, Trsková, Šimáková

Čtyřmi získanými body jsme se posunuli na druhé místo v tabulce a jen díky tomu, že první FBŠ Jihlava má o dva zápasy odehráno více nejsme na místě prvním.