Dva nerozhodné výsledky juniorek

Juniorky zahájily novou florbalovou sezónu 2016-2017 na turnaji v Ledči nad Sázavou. v prvním utkání s FBC Žďár nad Sázavou nám vyšla zahajovací třetina, kterou jsme vyhráli 3:1, soupeřky kontrovaly ve druhé třetině na 3:2. Celou třetí třetinu jsme si udržovali náskok, dvacet vteřin před koncem zápasu si vzal soupeř oddechový čas, deset vteřin před koncem bylo bohužel vyrovnáno. Škoda ztracených dvou bodů, měli jsme náskok udržet hodnotí výkon trenér Roman Klípa.

Branky: Martina Dvořáková 2 (Trsková, Tkadlecová), Hana Smržová (Tkadlecová)

Ve druhém zápase s FBC Kutná Hora jsme se dlouho nemohli vyrovnat s pro nás nezvyklou osobní obranou soupeřek, prohrávali jsme brankou z druhé minuty. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a hned jsme se dostávali do dobrých střeleckých příležitostí a jednu i využili. Třetí třetina byla velmi vyrovnaná a vybojovaná remíza je zasloužená. Škoda jen neproměněných střeleckých šancí, bylo jich celkem dost.

Branka: Kristýna Tkadlecová

Sestava oba zápasy: Soldátová - Danková, Dvořáková Martina, Kolínová, Pavlíková, Váchová, Smržová, Tkadlecová, Trsková, Mazancová

Stále nás trápí malý počet hráček a to v obou věkových kategoriích. Juniorky roč. 1998,1999 trénují každou středu na hale v Kvapilově ulici v Táboře od 18.30 do 20.00 hodin, dorostenky roč. 2000 a mladší každou středu v tělocvičně Gymnázia Tábor od 15.30 do 17.00 hodin. Společný trénink je v pátek na házenkářské hale v Sezimově Ústí a to od 17.00-18.30 hodin.