Juniorky na domácím turnaji - zisk čtyř bodů

V sobotu na našem prvním domácím turnaji juniorek jsme měli dva silné soupeře, kteří ještě nepoznali hořkost porážky a to vedoucí SK Benešov a náš tradičný soupeř SK Mladých Nadějí z Týna nad Vltavou. V prvém zápase z Benešovem se hrál opatrný florbal z obou stran, střídaly se pěkné akce s nepřesnostmi, ale i tak se bylo na co dívat. Náš tým šel brzy do vedení, kontroloval hru a jenom nevyužitím šancí skóre nenavýšil. A jak už to bývá, nedáš dostaneš a první třetina skončila remízou 1:1. Druhou třetinu jsme opět začali slibně, vedli 2:1 a zase chvilková nepozornost a soupeř opět vyrovnal. Ve třetí třetině se již nic podstatného nestalo a zápas skončil spravedlivou remízou.

Branky: Smržová (Tkadlecová), Tkadlecová (Kolínová)

Do druhého utkání s rivalem z Týna nad Vltavou, který nastoupil i s třemi juniorkami střídavě hrající superligu juniorek za Tatran Střešovice jsme nastupovali s vědomím, že nesmíme soupeřky pustit do jejich rychlé hry. Zodpovědným výkonem v obranné fázi a se solidním přechodem do útoku jsme je zaskočili a konečně jsme proměňovali nabídnuté šance a po dvou třetinách  vedli 3:1. Vyšel nám i vstup do třetiny třetí, kdy jsme navýšili náskok na 4:1. V tvrdém a nervózním závěru utkání ze strany soupeřek jsme hru kontrolovali a i když jsme inkasovali branku, nic to nezměnilo na našem zaslouženém vítězství 4:2.

Poděkování patří všem hráčkám za předvedené výkony, které jsou příslibem do dalších bojů.

Branky: Pavlíková (Tkadlecová), Loudínová (Tkadlecová), Dvořáková (Pavlíková), Tkadlecová (Dvořáková)

Sestava: Soldátová - Dvořáková, Kolínová, Pavlíková, Loudínová, Váchová, Smržová, Tkadlecová, Trsková, Mazancová