juniorky opět úspěšné

Juniorky na svém dalším turnaji byly opět úspěšné a vybojovaly plných šest bodů. Soupeřem jim byly juniorky z kvalitního družstva Světlá nad Sázavou a v "malém" derby Banes florbal Soběslav. Do prvého utkání se Světlou jsme vstoupili dobrou hrou v obraně a kvalitním útokem s výborným zakončením a za osm minut jsme vedli 3:0, stálým tlakem jsme soupeři prakticky nic nedovolili. Po dvou třetinách svítil na ukazateli stav 7:2 a závěrečná třetina se prakticky dohrávala a konečná výhra 8:3 nás nabudila k dalšímu utkání.

Branky: Loudínová 3 (Dvořáková, Kolínová, Váchová), Dvořáková 2 (Váchová, Loudínová), Smržová 2 (Pavlíková), Kolínová (Dvořáková)

Ve druhém utkání se potvrdilo pravidlo, že každý zápas je jiný. Nastoupili jsme proti relativně slabšímu soupeři ze Soběslavi a celou první třetinu se trápili střelecky, pouze šťastným gólem Kolínové v oslabení jsme šli do vedení. Trenér Klípa nabádal v přestávce mezi první a druhou třetinou k aktivnější hře a častější střelbu což vedlo k nárůstu vedení po dvou třetinách na 3:0. Výhra 4:1 je nakonec docela milosrdná k soupeři, neboť jsme zápas dohrávali s přehledem a jenom výborné zákroky brankářky soupeře nám nedovolili skóre navýšit.

Branky: Danková (Dvořáková), Kolínová, Trsková (Pavlíková), Loudínová (Kolínová)

Sestava: Soldátová - Danková, Dvořáková Martina, Kolínová, Pavlíková, Loudínová, Váchová, Smržová, Trsková