Juniorky se šesti body

Na svůj první turnaj odjely juniorky do Dolní Cerekve, kde je čekal soupeř Banes Florbal Soběslav a již tradiční soupeř FBŠ Jihlava.

V prvním zápase (Banes Soběslav) jsme byli jasně lepší, během pěti minut jsme vedli 4:0, tento výsledek nás ukolébal, začali jsme hrát trochu sólově bez přihrávek, ve druhé třetině jsme zlepšili hru, přidali další tři branky a utkání se jen prakticky dohrávalo. Konečný výsledek 8:2.

Branky: Blovská 4, Smržová 3, Trsková

Sestava: Soldátová - Vrtišková, Smetanová, Kolářová, Stašková, Smržová, Blovská, Trsková, Váchová, Čechtická

Po dlouhém tříhodinovém čekání na druhé utkání s FBŠ Jihlava, které zpestřilo přistání vrtulníku na odstavné ploše u haly, jsme nastupovali s odhodláním silnému soupeři nedat nic zadarmo. Vstup do utkání se nám sice podařil, již v čase 0:26 jsme vedli ale soupeř okamžitě po deseti vteřinách vyrovnal. První třetinu se již nic podstatného nestalo, hrál se opatrný florbal ze zajištěných obran. Do druhé třetiny jsme nastupovali s odhodláním rozhodnout zápas ve svůj prospěch což se nám po minutě hry podařilo, když krásnou střelou z půlky hřiště dala gól Maja Vrtišková. Naše snažení završila čistým hatrickem Míša Blovská a před třetí třetinou jsme vedli 5:2. Důslednou obranou v poslední části jsme vítězství uhájili a vyhráli 5:3.

Branky: Smržová, Vrtišková, Blovská 3