Postupový sen se rozplynul

S velkým odhodláním jsme zajížděli v neděli na turnaj do Týna nad Vltavou, kde jsme potřebovali vyhrát alespoň jeden ze dvou zápasů abychom postoupili do závěrečných bojů o juniorského mistra ČR.

Hned v prvém zápase s Týnem jsme drželi postupovou naději celé dvě třetiny, kde bylo vyrovnané skóre 1:1. V třetí třetině jsme drželi krok a naději do osmé minuty, kdy soupeř se šťastným gólem dostal do vedení, my znervózněli, začali dělat chyby a soupeř trestal. Konečná prohra 5:1 neodpovídá dění na hřišti, nás porazilo posledních šest minut utkání.

Branka: Stašková

V druhém a pro nás klíčovém utkání s druhým celkem tabulky jsme nezachytili začátek a v desáté minutě první třetiny prohrávali 3:0. Ve druhé třetině jsme snížili po hezké akci na 3:1, soupeře přehrávali a stále doufali v postup. Ten se přiblížil snížením na 3:2, ale vzápětí se zase rozplynul, když jsme neuhlídali rychlý útok a soupeř uzavřel na konečných 4:2 pro FBŠ Jihlava.

Branky: Stašková 2 (Váchová, Dvořáková)

Myslím si, že jsme odehráli dvě kvalitní utkání s výbornými soupeři ale nestálo při nás to potřebné štěstíčko. Tak snad příští rok.

Sestava: Soldátová - Vrtišková, Smetanová, Danková, Dvořáková, Kolínová, Pavlíková, Stašková, Váchová, Benešová, Trsková, Smržová, Čechtická