Z domácího turnaje zasložené čtyři body

V domácím turnaji jsme nepoznali porážku a čtyřmi body jsme zůstali na druhém místě tabulky. V prvním zápase s Dračicemi z Týna nad Vltavou jsme se snažili konečně zvítězit nad dosud neporaženým týmem, po dvou třetinách to s námi nevypadalo dost dobře, prohrávali jsme 2:4 a do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním změnit nepříznivé scóre což se nám podařilo a v desáté minutě jsme vedli 5:4. Ve vyhroceném závěru jsme se snažili udržet vítězství, což se nám bohužel nepodařilo ale i tak remíza 5:5 (soupeř vyrovnal šťastnou tečí hlavy) je dobrým výsledkem.

Branky: Stašková 2, Pavlíková, Smetanová, Dvořáková Martina

Po dlohém šestihodinovém čekání jsme nastoupili proti již známému soupeři ze Světlé nad Sázavou s odhodláním urvat tři body. Průběh opatrného utkání, kde dominovaly obrany se dlouho vyvíjel vyrovnaně, po dvou třetinách svítil na ukazateli scóre vyrovnaný stav 1:1, ale ve třetí třetině zvýšeným úsilím a hlavně nátlakovou hrou se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou branek a zasloužené vítězství jsme si již nenechali vzít. Pochválit bych chtěl celý kolektiv hráček za bojovnost a pohlednou hru a hlavně bych vyzdvihl skutečně domácí prostředí, které nám vytvořilo skoro šedesát diváků včetně bubnu a trumpety.

Branky: Váchová, Stašková, Trsková

Sestava: Soldátová - Smetanová, Danková, Dvořáková Martina, Kolínová, Pavlíková, Stašková, Váchová, Benešová, Tkadlecová, Trsková, Ratajová