Druhý turnaj mladších žáků – další body

Tentokrát se konal 2. turnaj Jihočeské ligy mladších žáků 1.10.2016 v Českých Budějovicích. Hráči týmu 1. FbK Tábor nastoupili v rámci turnaje opět ke třem zápasům.

Do prvního zápasu s týmem FBC Sokol Písek Draci vlétli naši hráči opravdu s vervou a prakticky po celou dobu zápasu vytvářeli na soupeře tlak. Samozřejmě i v tomto zápasu jsme se nevyvarovali pár chybám, které ale nic neměnily na celkovém pozitivním dojmu ze zápasu. Navíc je potěšující fakt, že každý gól dával jiný hráč, což svědčí o vyrovnanosti týmu. Hráči 1. FbK Tábor ve výsledku porazili tým FBC Sokol Písek Draci přesvědčivě 5:2.

V druhém zápase potkali naši hráči stejně jako předchozí turnaj tým FBC Český Krumlov. Bohužel o přestávce mezi zápasy naši hráči poněkud vypadli z tempa a vstup do tohoto zápasu postrádal dravost prvního zápasu. Naštěstí ještě během závěru první půle se tým opět rozjel a hra nabrala opět pěkný spád. Nakonec jsme předvedli s týmem z Českého Krumlova vyrovnanou hru s nerozhodným výsledkem 3:3.

Třetí a poslední zápas turnaje jsme sehráli se silným  domácím týmem SK Meťák České Budějovice. Naši hráči, kteří nechali již dost sil v druhém zápasu, na soupeře nestačili a domácí nás jasně předčili. I tak patří klukům z 1. FbK Tábor uznání za obrovské nasazení, velkou bojovnost a vytrvalost v tomto zápase. I přes nepříznivý vývoj se tým nevzdal a vyzkoušel si i závěrečnou powerplay. Domácí v tomto zápase zaslouženě vyhráli 9:2.

Trochu úsměvné je, že se hráči 1. FbK Tábor zatím drží své „tradice“ a stejně jako v 1. turnaji sehráli jednu výhru, jednu remízu a jednu prohru.


Partneři

    


Internetové obchody