První zápasy v novém ročníku Jihočeské ligy mladších žáků

Dvě vítězství jedna porážka pro družstvo 1.FbK Tábor

Florbal 27.9.2014

Šest týmů se sjelo do Jindřichova Hradce do úvodních střetnutí nové florbalové sezóny 2014/2015. Mladší žáci 1. FbK Tábor sehrálo své první duely s družstvy FBC Sokol Písek, FBC United České Budějovice A a FBC Spartak Kaplice.
Táborští přivezli tým poskládaný z mladších žáků a pětice elévů. Elévové ročníku 2004 ukázali, že budou platnými hráči družstva mladších žáků. Pětka poskládaná právě z elévů dokázala svým soupeřům nastřílet pět gólů se dvěma asistencemi.
Úvodní střetnutí s FBC Sokol Písek předvedlo napínavou podívanou, kdy se obě družstva téměř do závěrečného hvizdu přetahovala o výsledek. S táborských florbalistů však začala opadávat nervozita z prvního zápasu nové sezóny a nakonec se štěstí přiklonilo na jejich stranu a na ukazateli skóre svítil výsledek 5:4.
Druhé utkání s budějovickým mužstvem už mělo jednoznačný průběh. Toto utkání doprovázela i vyloučení a trestná střílení na obou stranách, která se však ani jednomu týmu nepodařilo proměnit. Při hře v oslabení se dokonce táborským žákům podařilo vstřelit dvě branky. Brankostroj 1.FbK Tábor přerušila závěrečná siréna za stavu 7:1.
Po té už jsme čekali jen na střetnutí s družstvem Kaplice, se kterým jsme dokázali držet krok jenom asi polovinu zápasu. V druhé polovině nás jednoznačně rozstříleli hrozivým výsledkem 1:7. Musím však říci, že kapličtí byli všude první, dobře se uvolňovali a nahrávali si. Jejich tempu dokázala vzdorovat až do konce jen první pětka, která i dala po nádherné souhře Jelínek, Holub L. jediný gól táborských. Ostatní hráči nevěděli vůbec kam se na hřišti vrtnout a jen pomáhali našemu brankáři vyndávat míčky z branky.
Do příštích zápasů máme ještě co potrénovat. Zejména se musíme zaměřit na bojovnost a obsazování hráče bez míče. To nám vůbec nejde.

Za mladší žáky Radek Holub

Výsledky:

Zápasy (branky+asistence):

1.FbK Tábor – FBC Sokol Písek 5:4
(Holub L 3+0, Bambula 1+1, Prokop 1+0, Zenkl 0+2)

1.FbK Tábor – FBC United České Budějovice 7:1
(Holub L 2+1, Prokop 2+0, Bambula 1+0, Flášar 1+0, Jelínek 1+0, Kocába 0+1,Švecová 0+1, Zenkl 0+1, vyloučení - Címl)

1.FbK Tábor – FBC Spartak Kaplice 1:7
(Holub L. 1+0, Jelínek 0+1)

Sestava:
Holub J. – Holub L., Jelínek, Čapek, Zenkl, Švecová - Adam, Flášar, Címl, Sadloň, Žák - Bambula, Kolín, Prokop, Kocába, Kalina

2 komentáře

  • research paper <a href="http://researchpaper.store">research paper</a> creating a thesis statement for a research paper <a href=http://researchpaper.store>help me write my research paper</a>

  • write research paper <a href="http://researchpaper.store">research paper</a> a research paper <a href=http://researchpaper.store>high school research paper</a>

Přidat komentář

Partneři

    


Internetové obchody