Táborští mladší žáci 1.FbK Tábor za florbalem do Písku

Na Jindřichův Hradec jsme nestačili

obr1

Florbal 11.10.2014

Další dva zápasy si družstvo mladších žáků 1.FbK Tábor jelo užít do sportovní haly v Písku. Ve městě nad Otavou jsme se měli potkat s týmy FK Slovan Jindřichův Hradec, FBC United České Budějovice a FBC Spartak Kaplice. Posledně jmenovaný soupeř však musel své utkání odložit na pozdější termín, protože kapličtí odjeli na turnaj do Bratislavy.
V úvodním zápase se táborští mladší žáci rozjížděli hrozně pomalu. To mělo za následek, že po první části už prohrávali kluci od Jordánu 1:4. Opět chceme hrát jen dopředu, dávat góly, ale zapomínáme tak na bránění. Obrana v podstatě nefungovala žádná. Zejména pomoc útočníků v obraně pokulhává, čímž nás Slovan přečísloval a útočili často tři na dva nebo tři na jednoho. Výkon v první polovině působil od hráčů 1.FbK Tábor velmi ospale. O přestávce potřebovali kluci trochu probudit, což se zjevně podařilo, protože hra v druhé polovině byla nejlepší, co jsme v Písku předvedli. Dokázali jsme držet krok a skóre této části utkání bylo smírné 1:1, což však stačilo jen na upravení výsledku na konečný stav 2:5.
Do druhého utkání nastoupil 1.FbK Tábor v pozměněné sestavě. Po minulém utkání s United Č. Budějovice jsme věřili ve vítězství a chtěli jsme předvést pěkný florbal. To se nám dařilo jen v první části utkání, do které jsme si přenesli výbornou hru z druhého poločasu se Slovanem. Stav 4:0 po první části hry nás ukolébal a v druhé polovině jsme předvedli nedostatečný výkon a dokonce jsme tuto část prohráli 0:1. Závěrečný hvizd pak táborským přinesl celkový výsledek 4:1.
Pro příští utkání je tým 1.FbK Tábor potřeba připravit tak, aby dokázali nejdříve svědomitě bránit, a poté si budou moci dovolit přidat také nějaké pěkné branky.


Za mladší žáky Radek HolubVýsledky:

Zápasy (branky+asistence):

1.FbK Tábor – FK Slovan Jindřichův Hradec 2:5
(Holub L 1+0, Jelínek 1+0, Bambula 0+1, Žák 0+1, vyloučení - Žák)
1.FbK Tábor – FBC United České Budějovice 4:1
(Holub L 2+0, Zenkl 1+1, Jelínek 1+0, Bambula 0+1, Loskot 0+1)

Sestava:
Holub J. – Loskot, Holub L., Jelínek, Zenkl, Švecová, Adam, Flášar, Sadloň, Žák, Bambula, Kolín, Prokop, Kocába, Kalina

FOTKY ZDE: 

23288 komentáře

Přidat komentář