Brankostroj v Českých Budějovicích! Áčko nedalo soupeřům žádnou šanci

Tentokrát nám za soupeře byla velká neznámá, nováček v soutěži, FBC Orel Nové Město na Moravě. A jako druhý potom nevyzpytatelný Havlíčkův Brod.

FBC Orel Nové Město na Moravě - 1.FbK Tábor 2:9 (0:1,2:6,0:2)

branky a asistence: Vodrážka David (Mareš Josef), Klípa Roman (Mareš Josef), Michalovič Vladimír (Kutner Petr), Vodrážka David (Michalovič Vladimír), Korbel Pavel (Janovský Marek), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Michalovič Vladimír (Vodrážka David), Korbel Pavel (Janovský Marek), Vodrážka David (Michalovič Vladimír)

Nové Město postoupilo do Regionální ligy teprve před letošní sezonou, tudíž jsme nevěděli, co očekávat. Nicméně, jako u každého soupeře, i tomuto jsme chtěli vnutit svojí hru a diktovat tempo - a tentokrát se to jakž takž podařilo. Pokud by se ještě proměňovali šance, bylo by to skvělé. To nastalo až ve druhé třetině, kdy jsme si vypracovali dostatečný náskok a zbytek utkání tak mohli odehrát v klidu a připsat si další tři body do tabulky.

1.FbK Tábor - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 14:1 (1:1,4:0,9:0)

branky a asistence: Vodrážka David (Michalovič Vladimír), Blažek Petr (Michalovič Vladimír), Hloušek Miroslav (Korbel Pavel), Janovský Marek (Odložilík Tomáš), Vodrážka David, Blažek Petr (Mareš Josef), Mareš Josef (Vodrážka David), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Mareš Josef (Vodrážka David), Janovský Marek (Hloušek Miroslav), Hloušel Miroslav (Korbel Pavel), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Korbel Pavel (Hloušek Miroslav)

Po první opatrné třetině, kdy padlo po jedné brance na obou stranách, jsme konečně začali hrát svoji hru, pořádně se hýbat a v neposlední řadě - proměňovat šance. To přineslo 4 branky ve druhé třetině a solidní náskok do třetí. V té už byl soupeř odevzdaný a jeho obrana byla jako "průchoďák". Nám se podařilo za poslední třetinu skórovat devětkrát a pro Havl.Brod tak utkání skončilo debaklem. Takto bychom se chtěli prezentovat pořád, aktivní hrou dopředu, spoustou branek v soupěřově síti a precizní obranou. Záleží ale také na tom, co nám dovolí soupeř. Celkově se turnaj vydařil a těšíme se na domácí zápasy.

sestava: G - Václavík Dušan (Bouška Miroslav) ; O - Blažek Petr, Klípa Roman, Klípa Martin, Odložilík Tomáš ; Ú - Michalovič Vladimír, Vodrážka David, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Korbel Pavel, Janovský Marek, Kutner Petr ; trenéři: Blažek Petr st., Mareš Josef, Hloušek Miroslav; vedoucí: Petr Kutner

V dalším kole se konečně také představíme domácím divákům v hale Na Házené v Sezimově Ústí II. Konrétně 28.11. v 9:00 proti Spartaku Kaplice a ve 13:30 proti týmu FBC Český Krumlov Velešín. Doufáme, že nás přijdete podpořit a vyhecovat k maximálnímu výkonu.