Demolice na domácím hřišti! Písek si odvezl 16 branek!

Kdo v neděli zavítal do haly v Sezimově Ústí na derby s týmem z Písku, tak, pokud fandil domácím barvám, rozhodně nelitoval. "Na Házené" bylo totiž k vidění 18 branek, z toho 16 do sítě hostí!

1.FbK Tábor - FBC Sokol Písek 16:2 (3:1,8:0,5:1)

branky a asistence: Pavel Korbel (Miroslav Hloušek), David Vodrážka (Josef Mareš), Pavel Korbel (Marek Janovský), Petr Kutner(Josef Mareš), Josef Mareš, Dominik Sebastian Zenkl (Petr Blažek), Marek Janovský (Pavel Korbel), Josef Mareš (Petr Kutner), Pavel Korbel (Marek Janovský), Dominik Sebastian Zenkl (Jonáš Jandák), Petr Kutner (Vladimír Michalovič), Pavel Korbel (Marek Janovský), Petr Kutner (David Vodrážka), Petr Kutner (Josef Mareš), Petr Kutner (Josef Mareš), Petr Kutner (Josef Mareš)

Tak tohle byl koncert. I když to tak po první třetině nevypadalo, nakonec se povedlo písecký tým rozebrat do posledního šroubku. Nutno ovšem dodat, že nám do branky napadalo snad úplně všechno. Píseckým se na druhou stranu nedařilo skoro nic. Nejspíš rozhodující zlom v utkání nastal mezi 34.-38. minutou, kdy jsme se prosadili 5x, navýšili skóre na 10:1 a v podstatě tak ukončili zápas. Další utkání budou zcela již úplně jiné a je třeba se na ně připravit.

sestava: Miroslav Bouška, Dušan Václavík ; Roman Klípa, David Vodrážka, Miroslav Hloušek, Pavel Korbel, Petr Kutner, Josef Mareš, Jonáš Jandák, Dominik Sebastian Zenkl, Andrej Janda, Petr Blažek, Tomáš Odložilík, Vladimír Michalovič, Marek Janovský

Další utkání jsou na programu o víkendu 18.11. a 19.11., kdy nejprve v sobotu v 18:00 přivítáme nováčka ze Všestar a v neděli ve 14:00 potom celek z Přelouče. Na oba zápasy jste tímto srdečně zváni.