Dvě suverénní výhry áčka o víkendu

Áčko o víkendu odehrálo první ligové kolo v Jindřichově Hradci. Soupeřem jim byly týmy SK JeMoBu a FBC Spartak Kaplice.

1.Fbk Tábor - SK JeMoBu 11:5 (3:1, 4:3, 4:1)

branky: Janovský (Korbel), Mareš (Vodrážka), Kutner (Michalovič), Kollárik (Korbel), Vodrážka (Mareš), Kollárik (Janovský), Kutner (Mareš), Janovský (Kollárik), Korbel (Mareš), Kutner (Mareš), Kutner (Mareš)

Do prvního utkání v sezoně jsme nevystoupili vůbec špatně - už po 28 vteřinách svítil na tabuli stav 1:0. Od toho se v podstatě odvíjelo celé utkání, které jsme měli víceméně pod kontrolou. Jediná komplikace nastala ve druhé třetině, kdy jsme při pětiminutovém výpadku inkasovali 3 góly, což se nesmí stávat. Další problém je velký počet nevyužitých vyložených šancí, jinak by rozdíl ve skóre mohl být ještě větší. Celkově ale s prvním zápasem spokojenost.

FBC Spartak Kaplice - 1.FbK Tábor 2:12 (2:7, 0:3, 0:3)

branky: Janovský (Kollárik), Vodrážka (Mareš), Svoboda (Kollárik), Mareš (Kutner), Kutner (Mareš), Michalovič (TS), Korbel (Mareš), Mareš (Kutner), Mareš, Kutner (Mareš), Michalovič (Klípa Martin), Kutner

Zápas o jedné třetině - tak by se dal ve stručnosti charakterizovat druhý zápas dne, s FBC Kaplice. Po necelých devíti minutách jsme vedli 6:0 a bylo vyřešeno. Zbytek zápasu se v podstatě jen dohrával. Mrzí ztráta koncentrace při dvou obdržených gólech a menší produktivita a chuť po gólech ve zbytku zápasu. V obou zápasech se v dobrém světle předvedl junior Vojta Kollárik, který při prvním startu za "áčko" vyprodukoval 5 bodů (2+3).

sestava: G - Václavík Dušan ; O - Blažek Petr, Klípa Roman, Svoboda Jakub, Jandák Jonáš, Michalovič Vladimír, Klípa Martin ; Ú - Kutner Petr, Vodrážka David, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Janovský Marek, Korbel Pavel, Kollárik Vojtěch, Beránek Luboš, Camrda Luděk ; trenéři: Blažek Petr st., Mareš Josef, Hloušek Miroslav; vedoucí: Petr Kutner