Dvě venkovní utkání znamenala další dva body pro áčko

Z dalšího dalekého výletu se nám podařilo získat další důležité body do vyrovnané tabulky. V sobotu jsme nedokázali brankově držet krok v Litomyšli, abychom pak opět dokázali zvítězit v prodloužení - tentokrát proti Jihlavě.

FBC Peaksport Litomyšl - 1.FbK Tábor 10:5 (2:1,6:1,2:3)

branky a asistence: Janovský, Mareš (Kutner), Fořt (Mareš), Mareš, Korbel (Janovský)

Zápas bezesporu rozhodla druhá třetina, kdy jsme se absolutně nesoustředili na hru, ale na všechno okolo. Nejprve nás trestal rozhodčí vyloučeními a vzápětí domácí tím, že je dokázali proměnit. Jinak utkání nebylo špatné, je ovšem třeba hrát celých 60 minut.

FBŠ Jihlava - 1.Fbk Tábor 7:8pp (2:2,3:3,2:2,0:1)

branky a asistence: Janda, Kutner (Blažek), Vodrážka (Kutner), Mareš (Korbel), Janovský (Korbel), Kutner (Mareš), Kutner (Mareš), Mareš (Kutner)

Nedělní utkání bylo něco naprosto jiného. V pěkné hale v Dolní Cerekvi jsme konečně hráli florbal. A jelikož soupeř také, bylo z toho pohledné utkání z obou stran. Ani tentkrát nebyli diváci ochuzeni o gólové hody, jak je to v letošní sezoně u našich zápasů zvykem. Šťastnější jsme nakonec byli v prodloužení my a připsali jsme si tak do tabulky 2 body.

Sestava: G - Václavík Dušan, Bouška Miroslav ; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš, Jandák Jonáš; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch, Vodrážka David, Dědič Martin, Holub Vítězslav, Janda Andrej, Fořt Mikuláš

Další utkání jsou na programu 5.11. a 6.11., kde se v domácí hale v Sezimově Ústí utkáme v Jindřichovým Hradcem (SO 18:00) a Dačicemi (NE 15:00).