Kanonáda v Jindřichově Hradci

Ač nás, alespoň dle tabulky, neměl čekat vůbec snadný turnaj, nakonec nebyl problém se ziskem 6 bodů. Doslova jsme zničili Český Krumlov - Velešín poměrem 17:2 a také proti Písku si s chutí zastříleli - 10:2.

1.Fbk Tábor - FBC Č. Krumlov Velešín 17:2 (8:1,4:0,5:1)

branky a asistence: Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Michalovič Vladimír (Kutner Petr), Korbel Pavel (Janovský Marek), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Janovský Marek (Korbel Pavel), Janovský Marek (Odložilík Tomáš), Mareš Josef (Kutner Petr), Korbel Pavel (Kollárik Vojtěch), Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Michalovič Vladimír (Kutner Petr), Kollárik Vojtěch (Korbel Pavel), Mareš Josef (Kutner Petr), Korbel Pavel (Janovský Marek), Mareš Josef (Kutner Petr), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Janovský Marek (Korbel Pavel), Hloušek Miroslav (Janovský Marek)

Kočka - myš. Tak by se zjednodušeně dal popsat tento zápas. Hosté nezachytili začátek zápasu a potom už, nadneseně řečeno, z kolotoče neslezli. Nelze ale toto utkání přeceňovat, takových utkání nebude mnoho. Negativum zápasu jsou stále se opakující nesmyslné individuální chyby jak v napadání, tak rozehrávce či postavení jednotlivých hráčů. Pozitivní je 100. gól v sezoně v podání dvojice Korbel - Kollárik. Děkujeme chlapci.

FBC Sokol Písek - 1.FbK Tábor 2:10 (1:3,0:4,1:3)

branky a asistence: Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Kutner Petr (Michalovič Vladimír), Janovský Marek (Hloušek Miroslav), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Mareš Josef TS, Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Mareš Josef, Janovský Marek (Korbel Pavel), Janovský Marek (Korbel Pavel), Mareš Josef (Kutner Petr)

Druhé utkání již bylo poznání těžší, přeci jenom Písek ještě nedávno hrál vyšší soutěž. I přesto jsme ale dokázali v podstatě hrát svojí hru a proměňovat (některé) nabídnuté šance. Bohužel se, jako v prvním utkání, opakují chyby - jak individuální, tak celého týmu. Je tak třeba neustále pracovat a neusnout na vavřínech, pokud chceme hrát o pozice nejvyšší a případný postup o ligu výše.

sestava: G - Bouška Miroslav; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš, Jandák Jonáš; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Michalovič Vladimír, Hloušek Miroslav, Korbel Pavel, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch

Další utkání odehrajeme 7.2., kdy se v Českých Budějovicích (hala SKP) utkáme s týmy T.J. Sokol Lišov (9:00) a Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod (12:00). Poté budou do konce zbývat již jen 3 turnaje, z nichž hned na prvním (20.2.) máme volno.