MISTŘI!!! Potvrzení skvělé sezony na domácím turnaji.

1.Fbk Tábor - T.J. Sokol Lišov 10:2 (2:1, 5:0, 3:1)

První třetina domácího turnaje byla poněkud svázána nervozitou, výkon rozhodně nebyl takový, jaký bychom si představovali. Od druhé třetiny už to potom bylo alespoň trochu přibližné hře, kterou bychom rádi předváděli divákům. Třetí třetina se již v podstatě dohrávala, protože o výsledku už bylo jasno.

branky: Hloušek Miroslav (Klípa Roman), Korbel Pavel (Klípa Martin), Kutner Petr (Mareš Josef), Michalovič Vladimír (Klípa Roman), Mareš Josef (Bouška Miroslav), Kutner Petr (Jandák Jonáš), Vodrážka David (Mareš Josef), Kutner Petr (Mareš Josef), Vodrážka David (Kutner Petr), Mareš Josef (Vodrážka David)

1.FbK Tábor - FBC Sokol Písek 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)

Zápas by se nechal přirovnat k házené, Písek důsledně bránil vlastní polovinu a vyrážel k rychlým protiútokům. Nám se tyto akce naštěstí podařilo eliminovat a sem tam nějakou šanci proměnit. Zvítězili jsme tam i ve druhém domácím utkání celkově vylepšili naši bilanci na 55 bodů! Závěřečné převzetí poháru už byla jen třešnička na dortu za povedenou sezonou.

branky: Michalovič Vladimír (Jandák Jonáš), Mareš Josef, Janovský Marek (Korbel Pavel), Korbel Pavel (Klípa Martin), Kollárik Vojtěch (Michalovič Vladimír), Kutner Petr (Mareš Josef)

sestava: G - Bouška Miroslav 1.zápas, Václavík Dušan 2. zápas ; O - Jandák Jonáš, Klípa Roman, Klípa Martin, Blažek Petr ; Ú - Kutner Petr, Vodrážka David, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Korbel Pavel, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch, Odložilík Tomáš, Michalovič Vladimír

Dvěma domácími výhrami jsme tak zakončili veleúspěšnou sezonu, když se nám podařilo skončit s bilancí 20 zápasů - 18 výher, 1 remíza a 1 prohra. Získali jsme tak 55 bodů, vstřelili 170 gólů (61 obdržených) a zvítězili v lize s náskokem 16 bodů na druhý Žďár nad Sázavou. Po zásluze jsme si tak zajistili právo postupu do Divize a pro sezonu 2015/2016 se můžeme pyšnit titulem Mistři Regionální ligy! 

Závěrem snad už jen poděkování všem, kteří nás v sezoně podporovali a fandili nám. V příští sezoně odehrajeme o mnoho domácích zápásů víc a Vaše podpora pro nás bude velmi důležitá.