Mužské áčko na vítězné vlně! Vydrží forma mužům i nadále?

4 zápasy - 11 bodů z 12 možných! Muži si doma nejprve poradili jak s Jindřichovým Hradcem, tak Dačicemi. Z venkovních utkání potom přivezli 3 body ze Rtyně a 2 body za výhru v prodloužení s Pacovem. V tabulce se tak tým 1.FbK Tábor vyskytuje na skvělém 3. místě!

1.FbK Tábor - FK Slovan Jindřichův Hradec 9:2 (2:0,4:1,3:1)

branky a asistence: Vodrážka (Dědič), Dědič (Kollárik), Mareš, Fořt (Mareš), Mareš, Mareš (Dědič), Mareš (Klípa), Mareš (Kollárik), Kollárik

Zápas s rivalem z Jindřichova Hradce se od začátku odehrával v poměrně vysokém tempu, plném soubojů. Šancí a střel na obou stranách bylo požehnaně, a i když to podle výsledku nevypadá, rozhodně to nebylo jednoduché utkání. Ze hry jsme ale přeci jen měli o něco více my a body jsou zasloužené.

1.FbK Tábor - TJ Centropen Dačice 6:5 (2:2,3:2,1:1)

branky a asistence: Kutner (Mareš), Korbel (Janovský), Kollárik, Fořt (Vodrážka), Hloušek (Korbel), Janovský (Václavík)

V neděli dorazil do haly na Sezimák dosud neporažený celek Dačic, který se vyhříval na samé špici ligové tabulky. I u nás předváděly hru vysokého tempa se spoustou střeleckých příležitostí. Nám se ale podařilo ubránit a rozhodně jsme nebyli slabším soupeřem. Spolehlivým výkonem od všech jsme nakonec dovedli utkání do vítězného konce.

Orel Rtyně v Podkrkonoší - 1.FbK Tábor 4:7 (0:4,3:2,1:1)

branky a asistence: Dědič (Kollárik), Mareš (Kutner), Janovský (Fořt), Fořt (Kollárik), Mareš, Mareš (Kutner), Mareš (Kutner)

Toto bylo snad nejnepohlednější utkání, které bylo dnes z naší strany odehráno. V podstatě celý zápas byl na míčku soupeř. Nám se podařilo v první třetině proměnit několik brejků a vedení doslova odbránit po celým 60 minut. Ale alespoň jsme si dokázali, že umíme hrát i kompaktní a spolehlivý obranný blok.

Pacovští Honzíci - 1.Fbk Tábor 5:6pp (0:2,2:1,3:2,0:1)

branky a asistence: Kutner (Mareš), Janda (Mareš), Janovský (Mareš), Mareš (Kollárik), Holub, Kollárik (Mareš)

Zápas byl podobný tomu sobotnímu, i když tentokrát jsme měli přeci jenom také něco ze hry a nehrál jen soupeř. Ale nutno uznat, že štěstí rozhodně stálo při nás, Pacov nastřelil snad 7x tyčku. Utkání dospělo až do prodloužení, které se nám tuto sezonu nějakým způsobem daří - 4. prodloužení, 4. výhra a dva body do tabulky.

Sestava: G - Václavík Dušan, Bouška Miroslav ; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš, Jandák Jonáš; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch, Vodrážka David, Dědič Martin, Holub Vítězslav, Janda Andrej, Fořt Mikuláš

V dalším utkání potom muži vyrazí do Trutnova, kde se s domácími utkají 27.11. ve 14:00. Domácí zápasy jsou na programu 5.12. a 6.12., kde změří síly v domácí hale v Sezimově Ústí s Náchodem (sobota 10.12. v 18:00) a s Hradcem Králové (neděle 11.12. v 15:00).