Po dvou výhrách vstoupíme do Nového roku na prvním místě!

Mužské áčko odehrálo další dvě těžká utkání v lize. Tentokrát se v Třešti utkalo s Telčem a pak s jediným týmem, který nás zatím připravil o body - s Jindřichovým Hradcem. Utkání měla být o to těžší, že nemohl jet Pepa Mareš, lídr produktivity. Ale jak se říká, jeden hráč mužstvo nedělá.

FK Slovan Jindřichův Hradec - 1.Fbk Tábor 3:7 (1:1,2:3,0:3)

branky a asistence: Janovský Marek (Korbel Pavel), Vodrážka David (Michalovič Vladimír), Korbel Pavel (Janovský Marek), Odložilík Tomáš (Hloušek Miroslav), Kutner Petr (Michalovič Vladimír), Vodrážka David (Kutner Petr), Korbel Pavel (Janovský Marek)

Očekávali jsme těžký zápas a to se také naplnilo. První utkání skončilo remízou 5:5 a tak jsme tentokrát chtěli zvítězit. Jenže slovy klasika - všichni chtěj vyhrát. I tentokrát to byla od začátku přetahovaná o každý kousek hřiště. Soupeře se nám podařilo zlomit až ve třetí třetině, kdy jsme se prosadili 3x, zatímco Hradec již branku nevstřelil. Napodruhé jsme tedy zvítězili a získali tak důležité body do tabulky.

1.FbK Tábor - TJ Sokol Telč 8:3 (4:0,1:1,3:2)

branky a asistence: Hloušek Miroslav (Janovský Marek), Janovský Marek (Kollárik Vojtěch), Janovský Marek (Kollárik Vojtěch), Kutner Petr (Blažek Petr), Vodrážka David, Korbel Pavel (Janovský Marek), Vodrážka David (Kutner Petr), Korbel Pavel (Hloušek Miroslav) 

Ve druhém zápase nám naopak vyšel vstup a po první třetině jsme si udělali slušný náskok. Ale z předchozích zápasů víme, že ani to nemusí stačit a je třeba hrát pořád. Tentokrát se nám to víceméně podařilo a, až na drobné výkyvy, jsme utkání kontrolovali po celou dobu. Z dosavadních 12 utkání jsme tak 11x zvítězili a pouze jednou ztratili body za remízu. Absolutorium zaslouží Míra v bráně, který půl zápasu odchytal se zraněnou rukou.

sestava: G - Bouška; O - Klípa Martin, Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš; Ú - Kutner Petr, Vodrážka David, Michalovič Vladimír, Hloušek Miroslav, Korbel Pavel, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch

Další utkání, již v roce 2016, odehrajeme 16.1. v Jindřichově Hradci, kde se utkáme s týmy FBC Český Krumlov Velešín a FBC Sokol Písek. Snad se nám i v roce příštím bude dařit jako v tomto roce. Snad jen více proměněných šancí by to chtělo, i když to vypadá, že gólů dáváme hodně. Všem tak přejeme krásné svátky, bohatého Ježíška a vše nejlepší do roku 2016.


Partneři

    


Internetové obchody