První prohra v sezoně přišla ve Žďáru s domácími Hrochy

Ještě než nás čekal zápas s domácími, utkali jsme se s nováčkem soutěže, Novým Městem na Moravě. Ani v tomto zápase to nebylo nic jednoduchého, ale body jsme nakonec získali.

1.Fbk Tábor - Fbc Orel Nové Město na Moravě (1:1,1:0,5:0)

branky a asistence: Mareš Josef, Korbel Pavel (Hloušek Miroslav), Kollárik Vojtěch (Mareš Josef), Korbel Pavel (Jandák Jonáš), Mareš Josef (Odložilík Tomáš), Kollárik Vojtěch (Korbel Pavel), Kutner Petr

První zápas turnaje jakoby měl předznamenat naše trápení ve druhém utkání. Hned ve třetí minutě prohráváme po střele ze střední vzdálenosti. Naštěstí to byl soupeřům poslední zásah v zápase. Dvě třetiny pak s námi držel tempo, ve třetí trochu odpadnul a nám se podařilo nastřílet nějakou tu branku. Ovšem žádný světoborný výkon to nebyl. A to nejhorší mělo teprve přijít.

Hippos Žďár nad Sázavou B - 1.FbK Tábor 11:4 (4:2,4:1,3:1)

branky a asistence: Kollárik Vojtěch (Mareš Josef), Korbel Pavel (Michalovič Vladimír), Mareš Josef, Vodrážka David (Michalovič Vladimír)

Utkání by se dalo shrnout jedním slovem: lekce. A to jak z produktivity, tak z předvedené hry. Soupeř byl přesnější, důraznější, tvrdší prostě ve všem lepší. My jsme podali ospalý výkon, nemá cenu se za něco schovávat, utkání jsme si prohráli sami. Příště je třeba se soutředit jen na svou hru a ne na všechno ostatní kolem.

sestava: G - Václavík Dušan; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš, Jandák Jonáš; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Michalovič Vladimír, Hloušek Miroslav, Korbel Pavel, Kollárik Vojtěch, Vodrážka David

Teď už nás čeká poslední turnaj, na domácí palubovce. I když o první místo již přijít nemůžeme, rozhodně budeme chtít doma ukázat, že florbal hrát umíme a chceme. Doufáme proto v co největší podporu diváků. Hrajeme v sobotu 9.4. na hale v Sezimově Ústí v 9:00 se Sokolem Lišov a ve 13:30 se Sokolem Písek.