Ze střeleckých hodů muži vyválčili 5 bodů!

Kanonáda. Tak by se dalo popsat víkendové dění na hale v Sezimově Ústí. Aby ne, když diváci viděli celkem 37 gólů! Naštěstí víc se podařilo domácím borcům vsítit do hostující svatyně a tak si připsali do tabulky 5 důležitých bodů.

1.Fbk Tábor - FBK Piráti Sokol Chrudim 13:11 (4:3,3:4,6:4)

branky a asistence: Mareš (Vodrážka), Janda, Korbel (Janovský), Korbel (Janovský), Kollárik (Dědič), Holub (Korbel), Kollárik, Hloušek (Korbel), Kollárik (Dědič), Kutner (Mareš), Hloušek (Janovský), Kutner (Mareš), Korbel (Hloušek)

Tak takovou přestřelku divácí na Sezimáku dlouho nezažili a nejspíše už ani nezažijí.  Celé utkání se skóre přelévalo z jedná strany na druhou, chvíli vedou domácí, chvíli zase hosté. Nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu a 3 body tak zůstaly doma, na kontě domácího Tábora.

1.FbK Tábor - Orel Přelouč 7:6pn (2:2,3:2,1:2)

branky a asistence: Mareš (Kutner), Kutner (Mareš), Fořt (Korbel), Jandák (Holub), Mareš (Klípa), Janovský (Kutner), rozh. nájezd Vodrážka

Oproti sobotě rozhodně pomalejší a ospalejší utkání, ale ani tak se diváci jistě nenudili. Největší drama nastalo v závěru utkání, když se nám podařilo 35 vteřin před koncem vyrovnat na 6:6 a poslat tak utkání do prodloužení, resp. do nájezdů. Tam se ukázal Míra jako golman, když nepustil ani jedno trestné střílení. Úspěsným exekutorem byl potom Dejv. 

sestava: G - Bouška Miroslav, Václavík Dušan ; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Jandák Jonáš, Holub Vítězslav; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch, Vodrážka David, Dědič Martin, Janda Andrej, Fořt Mikuláš, Korbel, Pavel

Mužské áčko se o víkendu 22.10. a 23.10. vypraví k dalším utkáním, tentokráte do Litomyšle (sobota 18:00) a do Dolní Cerekve, kde hraje svoje domácí zápasy Jihlava (neděle 14:00).