Spanilá jízda ligou pokračuje, další 6 bodů "doma"!

Velká neznámá nás čekala na turnaji v Českých Budějovicích, kde jsme se vůbec poprvé v naší historii střetli s celkem z Lišova. Ten sice nemá takové výsledky, jak by si asi představoval, ale dokázal nejeden celek z předních příček nehezky potrápit. Bylo tak třeba se mít na pozoru a nenechat nic náhodě. Druhým soupeřem pak byl známý, leč nevyzpytatelný, Havlíčkův Brod.

T.J Sokol Lišov - 1.Fbk Tábor 2:11 (0:2,1:2,1:7)

A Lišov první dvě třetiny trápil také nás. Dobře bránil a nebezpečně hrozil z protiútoků. Ke konci druhé třetiny nám byla poskytnuta pětiminutová početní výhoda, kterou jsme sice nezužitkovali, ale Lišovu zřejmě vzal větší část sil. Ve třetí třetině jsme tak vzali otěže utkání pevně do svých rukou a nakonec zvítězili poměrně hladce.

branky a asistence: Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Janovský Marek (Korbel Pavel), Kollárik Vojtěch (Blažek Petr), Korbel Pavel (Janovský Marek), Michalovič Vladimír (Kollárik Vojtěch), Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Blažek Petr (Mareš Josef), Kollárik Vojtěch (Michalovič Vladimír), Michalovič Vladimír (Kutner Petr), Blažek Petr (Kollárik Vojtěch), Michalovič Vladimír (Mareš Josef)

Sokol Erupting Dragons H.Brod B - 1.FbK Tábor 4:13 (0:4,2:5,2:8)

Druhý zápas začal se menším zpožděním, jelikož jednou auto "draků" mělo poruchu. To ale ničemu nevadilo a zápas začal poměrně ve svižném tempu, kdy se střídali šance na obou stranách. Nám se naštěstí podařilo nějaké proměnit a vypracovat si tak náskok k poměrně klidnému pokračování utkání. Nakonec z toho byla zajímavá střelnice, kdy stejně jako v prvním měření sil s Lišovem skončilo utkání rozdílem devíti branek. Snad jediný nedostatek je, že se příliš často se soupeři uchylujeme ke hře nahoru-dolu, což by bylo třeba eliminovat a snažit se diktovat tempo celé utkání. O proměňování více šancí mluvit netřeba :-)

branky a asistence: Michalovič Vladimír (Kollárik Vojtěch), Blažek Petr (Kollárik Vojtěch), vlastní gól, Kollárik Vojtěch (Mareš Josef), Mareš Josef (Blažek Petr), Mareš Josef (Kollárik Vojtěch), Klípa Roman (Blažek Petr), Korbel Pavel (Janovský Marek), Mareš Josef (Michalovič Vladimír), Korbel Pavel, Klípa Roman (Mareš Josef), Korbel Pavel (Janovský Marek), Michalovič Vladimír (Mareš Josef), Mareš Josef (Michalovič Vladimír)

sestava: G - Václavík Dušan (1. zápas), Bouška Miroslav; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš, Svoboda Jakub; Ú - Kollárik Vojtěch, Mareš Josef, Michalovič Vladimír, Hloušek Miroslav, Korbel Pavel, Janovský Marek, Kutner Petr

Příští turnaj máme volný termín, takže další zápasy odehrajeme až 20.3. ve Žďáru nad Sázavou. Poslední dvě utkání sezony potom odehrajeme doma v Sezimově Ústí 9.4. Snad se nám podaří do konce sezony bodovat a v kolonce proher nám zůstane číslo 0.