Z prvních dvou zápasů v Divizi mužské áčko vyválčilo dva body

První turnaj a hned výlet do dálek, pořádně ostrý start. Pravidelní účastníci 2.ligy (potažmo Divize) Náchod a Hradec Králové s hromadou zkušeností, kvalitními hráči a dravým mládím. I tak si ale táborská družina přivezla pěkný dva body za sobotní výhru v prodloužení. V neděli byla pak na programu "one team show".

Florbal Primátor Náchod - 1.Fbk Tábor 7:8pp (3:2,2:3,2:2,0:1)

branky a asistence: Mareš (Klípa), Mareš (Kutner), Hloušek, Klípa, Klípa, Mareš, Mareš (Kutner), Jandák (Vodrážka)

Atraktivní utkání nahoru-dolu, spoustu šancí na obou stranách, místy tvrdší hra, souboje. Zápas se prostě musel líbit. Diváci si užili i poměrně slušnou porci gólů a nebylo překvapením, že utkání dospělo až do prodloužení, kde se šťastným nahozením prosadil Jonáš a vystřelil nám tak bod navíc. Kaňkou na utkání bylo našich 5 vyloučení, z nichž se soupeř dokázal 3x prosadit.

FBC Innebandytos Hradec Králové - 1.FbK Tábor 14:6 (2:1,7:4,5:1)

branky a asistence: Mareš (Kutner), Kutner (Vodrážka), Mareš (Vodrážka), Hloušek (Janda), Jandák (Janda), Vodrážka (Blažek)

Utkání by se dalo shrnout jedním slovem: lekce. A to jak z produktivity, tak z předvedené hry. Soupeř byl přesnější, důraznější, tvrdší, prostě ve všem lepší. My jsme nepodali úplně špatný výkon, i když to podle skóre nevypadá. Innebandytos ukázali svojí sílu a budou patřit k horkým adeptům na umístnění na předních příčkách tabulky.

sestava: G - Bouška Miroslav ; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Odložilík Tomáš, Jandák Jonáš; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Janovský Marek, Kollárik Vojtěch, Vodrážka David, Dědič Martin, Holub Vítězslav, Janda Andrej, Fořt Mikuláš

Teď nás čeká turnaj na domácí palubovce. První zápas odehrajeme v sobotu 8.10. v 18:00 s Chrudimí a v neděli se potom střetneme v 15:00 s Přeloučí. Doufáme v hojnou podporu fanoušků a snad předvedeme pohledný a účelný florbal.