Prague Games 2015

Úspěšná pražská mise

obr1V letošním ročníku PG nás reprezentovali v kategorii B15 hráči, gólman Bartáček Petr, kapitán týmu Janda Vít, Houska Tomáš, Fořt Lukáš, Loskot Jan, nejmladší člen týmu Zenkl David , Příplata Marek, Jakšič Marek, Nekovář Matěj, Pochylý Ondřej, Racek Zdeněk, Moravec Vojtěch, Miloševič Dominik, Průcha Jiří, pod vedením trenérů J. Holuba a M. Klípy.

Dále jsme posílili tým českobudějovických Štírů v kategorir B 16 v sestavě Vítězslav Holub, Petr Křemen, Ondřej Řezník, Tomáš Voldřich, Dominik Zenkl a Martin Dědič.
V kategori B 18 Vojta Kollárik, a Tomáš Odložilík.
V kategoriri G 18 Štěpánka Smetanová a Tereza Pavlíková.

Vstup do soutěže B15 se nám nevydařil a prohráli jsme s Athletics Praha 6:3. Druhý zápas s družstvem Svenljunga IBK vyzněl pro nás ve prospěch 2:1. Ve druhém hracím dnu jsme zahájili zápasem proti Zug United B15 White jasným vítězstvím 5:1. V posledním zápase před play-off 1/32 nás čekal lídr skupiny Technology Florbal Mladá Boleslav se kterým jsme remizovali 1:1. Tím jsme obsadili 3. místo ve skupině. V prvním kole play-off 1/32 nám byl přiřazen soupeř od Dunaje Snipers Bratislava. Páteční raní zápas se Snipers Bratislava byl velkým bojem obou týmů a byl ozdoben výbornými výkony obou brankářů. Tomu odpovídal i stav na konci utkání 2:2. Proto přišly na řadu nájezdy, ve kterých jsme zvítězili až v 7 sérii nájezdů díky gólu Honzíka Loskoty a postoupili do play-off 1/16.
V boji o postup do osmifinále stál týmu v cestě další slovenský tým ATU Košice, který nepřipustil ve všech předchozích utkáních jakékoliv zaváhání. Trenéři upravili složení sestav tak, aby se tým vyvaroval chyb z předešlích zápasů, ale jak se ukázalo za chvíli nebylo nám dáno ten den zhůry. Vstup do utkání nám vůbec nevyšel a už ve 4 sekundě jsme lovili míček v naší brance. Soupeř byl nad naše síly a konečný výsledek tomu i odpovídal, nejlepší střelec turnaje Michala Dudovič nám nadělil 5 gólů. Poprvé za celý turnaj i za celou sezónu 2014/2015 jsme nedali ani góla a s PG jsme se rozloučily prohrou 8:0. Soupeř dál pokračoval ve vítězném tažení až do finále kde skončil na 2. místě.

Tečka za celým turnajem je asi taková. Spokojený byl i náš tým. Prožil spolu krásné tři dny, zasmál se za fandil dorostencům poznal nové týmy nabral zkušenosti, dosáhl úspěchu který se klubově cení a potvrdili vyrovnaný celoroční výkon.

Dík patří i rodičům, kteří se za námi přijeli podívat a za jejich podporu z tribun hal.

42 komentáře

Přidat komentář