Starší žáci kralují Jihočeské lize

První polovina sezóny 2014/2015 vyšla táborským florbalistům na výbornou. Po osmi odehraných zápasech drží neporazitelnost a s 24 body vládnou tabulce Jihočeské ligy starších žáků.

obr1

Dne 4. října se střetli táborští mladí florbalisté v domácím prostředí chotovinské haly s týmy FBK JokerZ Č.B. a FK Slovan Jindřichův Hradec. V obou zápasech vybojovali vysoké výhry, v prvním zápase 34:2 a ve druhém 11:4. S nejvíce nasbíranými kanadskými body ovládl tabulku střelců Vít Janda. V bráně zazářil stejně jako minulou sezónu skvělý Petr Bartáček.
Na druhý turnaj v pořadí vyrazil tým v sobotu 18. října. Stejně jako v předchozím případě pokořili táborští starší žáci své soupeře a odvezli si zaslouženě 6 bodů. Utkali se s týmy FBC United Č. Budějovice a FBC Došwich Milevsko. Vítězství v poměru 13:1 a 9:3 upevnila první pozici v tabulce.
Třetí, strakonický turnaj se konal 9. listopadu. Hráči FbK Tábor pokračovali v nastoleném vítězném trendu a výhrami 7:4 a 11:4 nad týmy FBC Sokol Písek a FBC Český Krumlov potvrdili svou formu.
Jindřichohradecký turnaj konaný 22. listopadu neznamenal nic jiného než další dvě výhry pro táborské starší žáky. Skóre 43:0 dosažené nad týmem FBK JokerZ Č.B. se řadí mezi rekordní výsledky této soutěže. V druhém zápase, dosud nejtěžším v této sezóně, táborští mladíci dokonce po první třetině prohrávali 0:1. Nepříznivým vývojem se však nenechali zlomit a dodržováním taktických pokynů trenérů Holuba a Vodrážky zápas otočili ve svůj prospěch. Finální skóre se tak zastavilo na hodnotě 9:1 pro táborské. Velkou zásluhu na otočení zápasu měl Lukáš Fořt, a to svými dvěma góly, nejprve na 1:1 a poté 2:1.

1 komentář

 • Hello there,

  I found your web-blog in search engine and it looks amazing. I have a small internet blog about healthy lifestyle, which is my love. Whould you consider links exchange?

  I would gladly have my website link posted on your site, and in return I'll place your website link in one of my personal web pages with robust backlink profile. It has backlinks from such authority internet sites as reddit, nytimes, theguardian, wikipedia, huffingtonpost, change etc. Just take a look at screenshot:

  https://imgur.com/NQqAqUu

  What is your opinion? If that's something you are not enthusiastic about, sorry about disturbing you.

  Have a good day.

Přidat komentář