Starší žáci kralují Jihočeské lize

První polovina sezóny 2014/2015 vyšla táborským florbalistům na výbornou. Po osmi odehraných zápasech drží neporazitelnost a s 24 body vládnou tabulce Jihočeské ligy starších žáků.

obr1

Dne 4. října se střetli táborští mladí florbalisté v domácím prostředí chotovinské haly s týmy FBK JokerZ Č.B. a FK Slovan Jindřichův Hradec. V obou zápasech vybojovali vysoké výhry, v prvním zápase 34:2 a ve druhém 11:4. S nejvíce nasbíranými kanadskými body ovládl tabulku střelců Vít Janda. V bráně zazářil stejně jako minulou sezónu skvělý Petr Bartáček.
Na druhý turnaj v pořadí vyrazil tým v sobotu 18. října. Stejně jako v předchozím případě pokořili táborští starší žáci své soupeře a odvezli si zaslouženě 6 bodů. Utkali se s týmy FBC United Č. Budějovice a FBC Došwich Milevsko. Vítězství v poměru 13:1 a 9:3 upevnila první pozici v tabulce.
Třetí, strakonický turnaj se konal 9. listopadu. Hráči FbK Tábor pokračovali v nastoleném vítězném trendu a výhrami 7:4 a 11:4 nad týmy FBC Sokol Písek a FBC Český Krumlov potvrdili svou formu.
Jindřichohradecký turnaj konaný 22. listopadu neznamenal nic jiného než další dvě výhry pro táborské starší žáky. Skóre 43:0 dosažené nad týmem FBK JokerZ Č.B. se řadí mezi rekordní výsledky této soutěže. V druhém zápase, dosud nejtěžším v této sezóně, táborští mladíci dokonce po první třetině prohrávali 0:1. Nepříznivým vývojem se však nenechali zlomit a dodržováním taktických pokynů trenérů Holuba a Vodrážky zápas otočili ve svůj prospěch. Finální skóre se tak zastavilo na hodnotě 9:1 pro táborské. Velkou zásluhu na otočení zápasu měl Lukáš Fořt, a to svými dvěma góly, nejprve na 1:1 a poté 2:1.

174 komentáře

Přidat komentář