Hráči 1.Fbk Tábor v barvách SPŠ Tábor dobyli pražskou arénu O2!

Junioři, Dorostenci

Hráčům, kteří studují na SPŠ Tábor se podařil husarský kousek.  V Poháru středních škol se probojovali do finálového turnaje a jako „předskokani“ hlavního Superfinále 2016 v O2 aréně v Praze sehráli vítězné utkání s Gymnáziem Opatov a stali se mistry středních škol a gymnázií pro rok 2016.

Cesta k úspěchu vedla přes favorizovanou Třebíč.

K sobotnímu utkání v pražské hale na Chodově nastoupili naši hráči s respektem. Že mají před sebou tým, který dosud neprohrál,  poznali už v prvních minutách utkání  kdy po chybě v obraně lovili míček ze sítě. Ale to by za průmyslováky nesměl hrát odchovanec 1. Fbk Tábor Ondřej Řezník, nyní hráč Tatranu Střešovice.  Ten se na vítězství a postupu do Superfinále podílel 3 góly. Další gól přidal Martin Pazourek.  Utkání vyznělo pro Táboráky 4:2.

Cesta za titulem byla otevřená.

Nedělní zápas v O2 aréně začínal ve stejné režii jako sobotní. V prvních minutách tým od Jordánu prohrával 1:0. Ale hráči to nevzdali a za chvíli na tabuli svítilo skóre 1:4 pro táboráky. Schylovalo se k  velkému překvapení. Jenže chvíle nepozornosti v II polovině zápasu zapříčinila, že soupeř srovnal na  4:4 a začínalo  se od začátku. Táborští hráči opět „zapli“ a  rozhodli v závěru utkání 2 góly ve svůj prospěch 4:6.

Branky: O. Řezník 4, V. Kollárik 1, R. Vostřák 1.

Senzace byla na světě i pro florbalové matadory.

„Tým středoškoláků z Tábora dobyl pražskou O2 arénu“.

Děkujeme hráčům za reprezentaci táborského florbalu.

Vítězná sestava:

Ondřej Řezník, Vojtěch Kollárik, Petr Bartáček , Mikuláš Fořt,  Vítězslav Holub ,Filip Čáp ,Martin Pazourek,  Aleš Křepelka,  Radek Vostřák, Denis Končický, Vít Hořejší, Tomáš Menšík, Adam Shorný, Tomáš Máchal, Vojtěch Šmol, Jonáš Adamec.