1. kolo Poháru žen v Jaroměři

O víkendu 12.-13.9. odehrály ženy svůj pohárový turnaj v Jaroměři. Postupně se utkaly s týmy Jaroměře (1.liga), Jindřichova Hradce (2.liga), DDM Praha 10 (2.liga) a FBC Štíři České Budějovice (postup do 1. ligy). Papírově tedy rozhodně nebyly favoritem, nicméně všechny soupeře dokázaly řádně potrápit.

Vzhledem k počtu hráček (7 + golmanka) jsme na všechny zápasy museli nasadit nepřilíš pohlednou hru "beton". Taktika se ukázala poměrně úspěšnou a je jen škoda, že holek bylo tak málo. Pokud by jich bylo alespoň o dvě víc, soupeři by s námi měli větší problémy a mohlo se nám podařit ukořistit i nějakou výhru. Takto jsme získali "pouze" dvě remízy (s J. Hradce a DDM Praha 10 - obě 3:3), porážku s Jaroměří 2:4 a prohru se štírkami 0:1.

Nutno podotknout, že tým žen byl převážně tvořen z velké části juniorkami, které ovšem podaly výborný výkon a rozhodně se nemají za co stydět, právě naopak. Zároveň jim patří veliký dík za podporu ženského týmu, protože bez jejich pomoci by se na pohár vůbec nejelo. Jmenovitě pak zaslouží pochvalu Marťa Dvořáková, Maja Vrtišková, Štěpánka Smetanová, Niky Antolová, Hanka Smržova a Míša Blovská. Z žen se účastnily pouze Janča Šonková a Eliška Hnojnová v bráně.


Partneři

    


Internetové obchody