MISTRYNĚ!!! Ženy na posledním turnaji potvrdily svou nadvládu v lize

Týden po zisku prvního místa v lize u mužského týmu se své korunovace dočkal také ženský tým, když na posledním turnaji v Písku dvakrát zvítězil. Ligu holky ovládly suverénním způsobem, když ve 20 zápasech 17x zvítězily, dvakrát remizovaly a pouze jednou odešly poraženy. Na druhý Jindřichův Hradec mají v tabulce náskok 13 bodů! Nicméně hraje se ještě jeden turnaj, kterého se již děvčata nezúčastní, mají volno.

FbC Rebels České Budějovice - 1.FbK Jiskra HB Tábor 0:10 (0:6,0:2,0:2)

Rebelky za celou sezonu nezískaly ani bod a také tentokráty tahaly za kratší konec lana. V obranné fázi byla děvčata téměř bez práce a šlo jen o to, jak moc velký bude brankový rozdíl. Vychytanou nulu si připsala Eliška Hnojnová.  

branky: Kokrdová Lenka TS, Šonková Jana (Dvořáková Martina), Kokrdová Lenka (Kroupová Nikola), Dvořáková Martina (Šonková Jana), Šonková Jana (Smetanová Štěpánka), Smržová Hana (Čížkovská Lucie), Kokrdová Lenka (Kopicová Šárka), Dvořáková Martina (Šonková Jana), Kokrdová Lenka (Kopicová Šárka), Čížkovská Lucie (Pavlíková Tereza)

1.FbK Jiskra HB Tábor - FK Sloven Jindřivhůc Hradec 4:3 (2:1,2:2,0:0)

Také 4. vzájemné utkání mělo podobný průběh jako ta předchozí. Poměrně kvalitní florbal nahoru-dolu, šance střídá šanci. A také v tomto případě jsme ze souboje odešli spokojenější než soupeř, i když to rozhodně nebylo nic jednoduchého.

branky: Dvořáková Martina (Turanská Magdalena), Ondráčková Lucie (Kratochvílová Inka), Šonková Jana (Křivánková Karolína), Turanská Magdalena (Kroupová Nikola)

sestava: G - Hnojnová Eliška 1.zápas, Soldátová Jana 2. zápas; O - Vrtišková Marie, Smetanová Štěpánka, Kopicová Šárka, Teclová Hana; Ú - Šonková Jana, Kokrdová Lenka, Dvořáková Martina, Pavlíková Lucie, Ondráčková Lucie, Čížkovská Lucie, Křivánková Karolína, Kroupová Nikola, Smržová Hana, Kratochvílová Inka

Závěrem patří holkám velký dík za sezonu a výkony předváděné v ní. Doufejme, že do budoucna se budou jen zlepšovat a dělat tak našemu oddílu dobré jméno.