Po dvou prohrách slaví ženy první výhru v 1.lize

Tři zápasy – dvě derby. Takový měly ženy start do letošní prvoligové sezony. Hned na úvod se odehrálo jedno z jihočeských derby, když nám byly soupeřkami Štírky z Českých Budějovic. Následoval výjezd do Plzně, aby se pak ženy poprvé představily doma proti Soběslavi.

FBC Štíři České Budějovice - 1.Fbk Tábor 3:0 (2:0,1:0,0:0)

Utkání jistě ovlivnilo, že jsme k němu vyrazili pouze se sedmi hráčkami do pole. Na to se ovšem nemůžeme vymlouvat, i tak se někdy musí hrát. Domácí hráčky byly po většinu zápasu lepší, držely míček na svých čepelích a do šancí nás pouštěly pouze sporadicky.

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 1.FbK Tábor 6:1 (4:0,1:1,1:0)

branky a asistence: Kratochvílová Inka (Hrnečková)

Zápas rozhodlo v podstatě jediné – prospaná první třetina, kdy holky dostaly 4 branky. Nutno ale dodat, že Plzeň byla lepší ve všech směrech. I když potom zvolnila, utkání si i tak zkušeně pohlídala.

1.FbK Tábor – Banes Florbal Soběslav 5:0 (1:0,2:0,2:0)

branky a asistence: Blovská (Smetanová), Smetanová, Dvořáková (Smržová), Příhodová TS, Křivánková (Kratochvílová)

První domácí utkání se divákům muselo líbit. Hrál se poměrně atraktivní florbal, i když se samozřejmě týmy nevyvarovaly nepřesností. Domácí tým přeci jen o něco aktivnější a byl za to odměněn 5 góly. A jelikož soběslavské holky nenašly recept na výborně chytající Soldátovou, zůstaly 3 body v domácí hale.

sestava: G – Hnojnová Eliška, Soldátová Jana ; O – Vrtišková Marie, Smetanová Štěpánka, Příhodová Denisa, Kratochvílová Inka, Blovská Michaela, Hrnečková Monika, Křivánková Karolína, Dvořáková Martina, Trsková Lucie, Pavlíková Tereza, Kroupová Nikola, Smržová Hana


Partneři

    


Internetové obchody