Z venkovního dvojutkání přivezly ženy jeden bod

K utkání 6. a 7. kola vyrazily ženy do Prahy a do Kladna, když v sobotu jim byly soupeřkami ženy z týmu FBC Texas a v neděli kladenské Kanonýrky. Obě utkání opět poukázala na některé chyby a problémy, kterých se třeba se vyvarovat, pokud se mají myšlenky na body proměnit v realitu.

FBC Texas - 1.Fbk Tábor 5:4pn (1:1,0:1,3:2,0:0)

branky a asistence: Smržová, Smržová (Čížkovská), Kroupová, Příhodová (Dvořáková)

I přesto že měl soupeř víc ze hry, tak se nám podařilo dotáhnout skóre a nájezdy už byly vabank. Pro nás je to další důležitý bod do tabulky a hlavně zkušenosti s 1. ligou. Musíme doufat a věřit, že se holky otrkají a do dalších zápasů to bude jen a jen lepší.

Kanonýři Kladno - 1.FbK Tábor 4:2 (2:0,1:1,1:1)

branky a asistence: Blovská (Křivánková), Pavlíková (Smetanová)

Utkání jsme si prohrály samy, nedokázaly jsme se vyrovnat s občasnou tvrdou hrou soupeře a nechaly se tím rozhodit. Dále nás stále trápí proměňování brankových příležitostí, na což se musíme zaměřit.

sestava: G - Soldátová, Hnojnová; Vrtišková, Smetanová, Čížkovská, Kratochvílová Inka, Dvořáková, Příhodová, Kroupová, Ondráčková, Blovská, Smržová, Hrnečková, Pavlíková, Křivánková, Trsková

Ženy se v dalších zápasech představí divákům na domácí palubovce a to o víkendu 5.-6.11. V sobotu změří síly s Litvínovem (v 15:00) a v neděli zavítá do Sezimova Ústí tým Chomutova (ve 12:00).