Ženy na domácí palubovce bohužel bez bodu.

Tak tento víkend se táborským ženám moc nepodařil. Do haly v Sezimově Ústí zavítaly dva týmy z hlavního města - v sobotu Wizards DDM Praha 10 a v neděli potom Tatran Střešovice. A oba si odvezly plný počet bodů.

1.Fbk Tábor - Wizards DDM Praha 10 2:8 (0:3,0:1,2:4)

branky a asistence: Kokrdová, Kroupová (Prošková)

Utkání výrazně ovlivnilo (nechtěné) 5 minutové vyloučení z domácích řad v první třetině. Soupeř si tak vybudoval dostatečný náskok a po zbytek utkání si výsledek zkušeně pohlídal. Jinak byla utkání poměrně vyrovnané, i když tomu výsledek moc neodpovídá.

1.FbK Tábor - Tatran Střešovice 0:5 (0:0,0:2,0:3)

Vyrovnaný zápas od začátku až do konce. Hostující hráčky měly přece jen o něco více ze hry, ale po dlouhý čas oba týmy narážely na neprostupné golmanky. Jediný rozdíl zápasu byl, že Tatran dokázal některé své šance proměnit, domácí bohužel nikoliv.

sestava: G - Soldátová Jana, Hnojnová Eliška ; Bezpalcová Michaela, Smetanová Štěpánka, Kratochvílová Martina, Kratochvílová Inka, Dvořáková Martina, Trsková Lucie, Příhodová Denisa, Kroupová Nikola, Ondráčková Lucie, Blovská Michaela, Křivánková Karolína, Teclová Hana, Hrnečková Monika, Pavlíková Tereza, Prošková Tereza, Čížkovská Lucie, Kokrdová Lenka

Ženy svá další utkání odehrají o víkendu 22. - 23.10. V sobotu se utkají v Praze s týmem FBC Texas (17:00), v neděli potom zamíří do Kladna utkat se s místními Kanonýrkami (17:00).