Ženy na vítězné vlně! Tři výhry v řadě přiblížily playoff!

K utkání 18.-20. kola zajížděly ženy na své palubovky týmů soupeře, konrétně potom do Soběslavi, Litvínova a Chomutova. Ve všech třech utkání však dokázaly zvítězit a playoff tak mají na dostřel!

Banes Florbal Soběslav - 1.Fbk Tábor 1:3 (0:1,1:0,0:2)

branky a asistence: Křivánková (Kratochvílová), Křivánková (Blovská), Šonková (Křivánková)

Regionální derby, které se hrálo před slušnou návštěvou 125 diváků, nabídlo to lepší, co bylo v letošní sezoně k vidění. Bylo vidět, že oba týmy chtějí urvat tři body a přiblížit se tak předsezonnímu cíli, kterým bylo a je playoff. Hra byla místy více než tvrdá, ale s tím se dalo počítat, že se nebude hrát v rukavičkách. Nakonec se více zadařilo našim barvám, když se o výhru 3:1 nejvíce přičinila dvojice Křivánková (2+1), Hnojnová (27 zákroků).

SK Bivojky Litvínov - 1.Fbk Tábor 3:4 (0:0,1:2,2:2)

branky a asistence: Dvořáková (Trsková), Blovská, Šonková (Trsková), Dvořáková (Hrnečková)

Daleká cesta za těžce získanými body. Tak by se dal charakterizovat výjezd k dvojutkání s Litvínovem a následně v neděli s Chomutovem. V sobotním případě bylo utkání přece jen o něco vyrovnanější, i když o něco málo měly více ze hry domácí hráčky. Narazily ovšem na naši obětavou obranu a houževnatost všech v poli. Děvčatům se potom podařilo vsítít o brankou více než domácím Bivojkám a výhra 4:3 byla na světě.

Florbal Chomutov - 1.Fbk Tábor 3:4 (1:2,2:0,0:2)

branky a asistence: Blovská (Trsková), Šonková (Smetanová), Šonková (Vrtišková), Blovská (Dvořáková)

Velmi těžké utkání s velmi dobře hrajícím soupeřem, který byl po většinu utkání lepším týmem a držel míček častěji na čepelích. Holky ovšem v sobě našly poslední zbytky sil a utkání doslova "odjezdily po zadku". Sladkou odměnou jim za to byly sice nečekané, ale nakonec zasloužené tři body, které mohou být velkou pomocí v bojích o playoff.

sestava: G - Soldátová, Hnojnová; Vrtišková, Smetanová, Turanská, Dvořáková, Smržová, Kratochvílová, Tkadlecová, Blovská, Hrnečková, Pavlíková, Šonková, Křivánková, Trsková

Ženy v posledních zápasech základní části přivítají na hale v Sezimově Ústí vedoucí Mladou Boleslav (sobota 4.3. v 17:00) a tým FBC Česká Lípa (neděle 5.3. ve 14:00), se kterou se tak může jednat o přímý zápas o playoff! Přijďte proto prosím podpořit táborská děvčata a dotlačit je tak do historicky prvního playoff v 1. lize žen!


Partneři

    


Internetové obchody